Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csak a rossz indulat beszél...

Csak a rossz indulat beszél belőlem, ha azt mondom, hogy egy másik sofőr "megérdemli"?

Figyelt kérdés

Tegnap késő délután a belvárosban autóztam, és kicsit be volt dugulva az út, ám nem volt vészes.

Jött egy VW Touareg, a felirat szerint 5.0 v10, hangosan ment benne a parti zene, az ablakai résnyire lehúzva.

Nagyon tolakodtak, már ez nem volt szimpatikus.

Aztán bejött elém, itt megállt a sor, lehúzták mind a négy ablakot, és mindegyiken kikönyököltek, meg csápoltak a zenére, aztán elkezdtek pezsgőt locsolni a földre, majd a mellettük álló autókra.(A mínusz 10 fok le van szarva)

Senki sem háborodott fel -látszólag-, aztán jött egy rendőrautó a zárón át előzte a sort kék lámpával, a Touareg mellett megállt párhuzamosan, és a hangos beszélőn utasította,hogy a fekete Volskwagen Touareg húzódjon le.

Mikor elmentem mellettük,akkor láttam,hogy 5 jól megtermett 20-30-as cigány férfi ült a kocsiban, érthető,hogy senki sem szólt be nekik.

Viszont jóérzéssel töltött el, hogy kikapták őket a sorból, szerintem megérdemelték, már csak a pofátlankodás miatt is, nem csak azért mert pezsgőt locsoltak mások autóira.

A rendőröknek is biztos feltűntek, de remek döntés volt,hogy intézkedtek is velük szemben.

Nem sok ilyet látni.


2016. jan. 2. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Én nem szeretek rossz indulatú lenni, de sokszor belőlem is kitör. Báe visszaemélkszek, hogy mi is csináltunk ilyeneket mikor fiatalabbak voltunk, csak mi éppen a Ladában ültünk, és mást nem locsoltunk le :D
2016. jan. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem csodálom, hogy jólesett ezt látni (most attól is függetlenül, kik ültek az autóban). Deviáns viselkedésük elnyerte a jutalmát, legközelebb talán(???...) meggondolják, hogy engednek-e ilyen vágyaiknak.
2016. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szántóvető ***** válasza:
a végét nem árultad el,megúszták szóbeli figyelmeztetéssel.
2016. jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"a végét nem árultad el,megúszták szóbeli figyelmeztetéssel."


...a rendőrök.

2016. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szántóvető ***** válasza:
:D
2016. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Nyilván megérdemelték, bár azt nem feltétlenül hangsúlyoztam volna ki, hogy cigányok, magyarok, németek, sziúk vagy apacsok ültek a kocsiban. Ugyanis a cigányt bæsztató rendőr láttán a többség ész nélkül lájkolni kezd és egyáltalán nem kerülsz közelebb a válaszhoz.
2016. jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igaz, viszont ha meg nem írom oda,hogy nagy darab cigányok ültek a kocsiban ,akkor mindenki megverte volna őket, amiért lelocsolják az autóját, és azzal sem vagyok közelebb.

Egyébként számomra külön félelmetes volt,hogy cigányok, ezért is írtam oda.Gátlástalanul szabálytalankodnak, zavarják a többi autóst, és valószínűleg ittasak is.

Így egyben külön szép,hogy intézkedtek velük szemben.

Az,hogy cigányok, maximum az i-re a pont.


Hogy mi lett a vége nem tudom, bő 4-5 percig araszoltam még a dugóban, addig láttam őket a tükörben is, és tartott az intézkedés.

Utána már nem láttam, így nem tudom mi lett, de ha már 5 percig fel lettek tartva,akkor biztos nem volt minden rendben.

2016. jan. 3. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!