Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 5 sikertelen autóvezetés...

5 sikertelen autóvezetés vizsga utáni PÁV alkalmassági vizsgálaton hogy zajlik a próbavezetés?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a vizsgálat vége egy rövid próbavezetés, arra lennék kíváncsi, hogy kint a budapesti forgalomban kell menni (ez számomra elég ijesztő, egy ismeretlen autóval..),vagy van egy erre kialakított zárt hely, pálya, vagy ilyesmi?

2016. febr. 16. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem 5 bukás után ne akarj jogsit.
2016. febr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%
Kérlek ne erőltesd a dolgot, ha valahogy megesz a jogsid még tragédia lesz belőle.
2016. febr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
kösz a segítséget.
2016. febr. 16. 13:51
 4/12 anonim ***** válasza:
7%

Nem véletlenül határozták meg öt bukás utánra a PAV-ot...


Ami nem megy, azt felesleges erőltetni.

2016. febr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
Az az igazság, hogy nem sok ember volt még ilyenen, szóval nem tudjuk mi van ott. De annyira kemény nem lehet. Én hallottam olyan esetről az autósulimban, hogy négyszer volt PÁV-on, 21. vagy 22.-re lett meg neki a jogsi.
2016. febr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Csabesz80 ***** válasza:
100%

Nem fognak bevinni nagy forgalmú helyre, de nincs zárt pálya.


Egyik ismerősöm 5. alkalommal ment át, de lélekben már a páv-ra készült. Apró kis butaságokon szúrta el, stresszelt rendesen. Egyszerűen nem tud koncentrálni ha izgul vagy valami zavaró dolog van körülötte.


Szóval nyugi, nincs abba semmi ha páv után lesz meg, viszont eszedbe se jusson későbbiekben fáradtan vagy másnaposan vezetni - erre neki is felhívták a figyelmét. Ha már lesz rutinod vezetésben akkor tudod mire kell figyelni feltéve ha észnél vagy és nem hátráltat semmi mint amiket előbb írtam hogy fáradtság, másnaposság.

2016. febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Csabesz80 ***** válasza:
100%
Ja még annyi, hogy ő az 5. vizsga előtt oktatót váltott és vett még elég sok plusz órát. Neked is lehet jót tenne ha más mellett vezetnél még olyan 10 órát.
2016. febr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

PÁV-on tudomásom szerint nem kell vezetni, de lehet tévedek, csak olyan ismerőseim vannak, akik nem bukás miatt voltak PÁV-on.

Egy képességvizsgálatról van szó, különböző tesztekkel azt vizsgálgatják, hogy az illetőnek rendben vannak-e a reflexei, képes-e helyes döntéseket hozni, egy-egy fény, vagy hang ingerre, stb.

Pl. különböző színű lámpák villannak fel, és az adott színhez tartozó gombot kell megnyomni, rövid időn belül.

2016. febr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 egySanyi ***** válasza:

#8

Igen, részben tévedsz. PÁV I-III-ig nem kell vezetni, ez ahogy írtad úgy zajlik. De a PÁV IV-en (ami 5 bukás után van) már elvileg vezetni is kell (nem voltam csak II-n).

2016. febr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Oké hogy izgul,meg vizsga,de a való életbe is "lesznek izgis" dolgok vezetés közben.Én 5után nem adnék jogsit.
2016. febr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!