Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tudnátok a Bécsi repülőtérrel...

Tudnátok a Bécsi repülőtérrel kapcsolatosan információt mondani?

Figyelt kérdés

Március végén utaznék egyedül a Bécsi repülőtérről

Igen,eléggé félek ettől a dolgoktól,de nem hiszem hogy túl bonyolult lenne.

Érdekelne hogy Győrből milyen tömegközlekedési eszközzel juthatok ki a reptérre?

Néztem buszt ami a busz pályaudvarról indul,de nem tudom hogy hogyan működik,hogy a jegyet ugyanúgy a buszvezetőnél kell vennem,és ehhez igazolványt kell mutatnom? Vagy a jegyvásárlásnak más módja van?

Illetve hogy nem okoz-e gondot az ha a személyigazolványom nincs lefordítva németre,hisz kérni fogják a chek-in-nél,igaz?

Köszönöm az infókat előre is:D

Ja és az is érdekelne hogyha belépek a reptér kapuján,honnan tudom hogy hova kell mennem chek-in-re stb...?



2016. febr. 28. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Bocs de ha nem tudsz buszjegyet megvenni egyedul, akkor az ut tovabbi resze is lehet hogy komplikalt lesz.

Talan egy szulovel, vagy ismerossel kellene menni

A Schwechat repuloter honlapjan sok info van amit tudsz hasznalni ha mar egyszer elertel odaig :


[link]

2016. febr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!