Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kell-e vásárolnom megyei...

Kell-e vásárolnom megyei matricát, ha Budapestről Kecskemétre NEM autópályán keresztül próbálok eljutni?

Figyelt kérdés

#autópálya #Kecskemét #megyei matrica #autóút Bács-Kiskun megye
2016. márc. 12. 22:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Soroksárról a régi M5-ötösön keresztül szeretnék Kecskemét felé haladni, de nem tudom, hogy ez az útszakasz megyei matrica-köteles-e - illetve azt sem tudom, hogy a megyei matricák csak kijelölt autópályákra, vagy általánosságban véve a megyén áthaladó összes autós útra kötelezők-e.
2016. márc. 12. 22:32
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Igen. Vedd meg az összes megyeit. Olyant is, ami nem is létezik. Vegyél országosat is. Meg egy rúd téliszalámit. Mit lehessen tudni.


Kell venned kenyeret, ha nem akarsz kenyeret enni? Fel nem tudom fogni, hogy mi olyan bonyolult ebben. Útdíjat személykocsival csak autópályán, autóúton kell venni. És egyszerre csak egyféle.

2016. márc. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az epés megjegyzést és a választ is.
2016. márc. 12. 22:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Gmapon már jeleznek minden fizetős útvonalat. Fizetős minden autópálya és az M0 + a reptéri elkerülő.
2016. márc. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 vatafak ***** válasza:
ha a régi "M5"ösön az %-ös utat éted akkor nem kell matrica csak ne keveredj fel a 0ásra se. mondjuk megszomorodsz mire leérsz, én inkább megvenném a 10 napos országost csak ne kelljen a régi 5ösön zötyögnöm...
2016. márc. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!