Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Közlekedési baleset! Ebből...

Közlekedési baleset! Ebből nekem lehet bármiféle bajom e?

Figyelt kérdés

Tisztelt Szakértők és Fórumozók!


2016.03.10.-én balesetet szenvedtem. Ellenem indítanak eljárást, mert én koccantam neki a másik autónak. Az eset úgy történt, hogy lakott területen kívül láthatósági mellény nélkül tök sötétben tolták a teljesen fekete autót négyen(román férfiak) hátulról, bár az elakadás jelző be volt kapcsolva, de ahogy négyen tolták hátulról teljesen kitakarták és már csak akkor vettem észre őket mikor elég közel voltam hozzájuk az volt a szerencséjük, hogy körülbelül 60-70 km/h sebességgel mentem és volt a kocsijukon vonóhorog ami megfogtam az autóm, de így is kettő lábának lett baja. A baleset után azzal kezdtek el fenyegetni, hogy megkéselnek meg ne hívjak rendőrt meg mentőt se. Az volt a szerencsém, hogy pont arra járt egy rendőr szolgálaton kívül és mindjárt intézkedett, de mondta, hogy már ő is észrevette őket még a település határán, csak ő azért úszta meg az ütközést, mert a vasúti átjáró fénye rávilágított és még időben eltudta rántani a kormányt, én ezt azért nem tudtam megtenni, mert szemből jöttek autók. Én nem érzem magamat hibásnak, mert ha betartanak mindent szabályt nem történik ez.


Előre köszönöm a válaszokat!



2016. márc. 20. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A szabálysértési előadó majd jól be fog hívni meghallgatásra, ahol szépen előadod azt, amit itt leírtál. Természetesen megnevezed tanúként azt a rendőrt is.

Románok voltak vagy cigányok? Netán román cigányok?

2016. márc. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Megbuntetnek vagy elveszik a jogsid. Mas bajod nem hinnem hogy szarmazhatna.
2016. márc. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
érdekes helyzet! de ha nem volt megfelelően ki világítva a kocsi ,tök mindegy ,hogy milyen nemzetiségűek, de én a helyedben ügyvédet fogadnék!
2016. márc. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha votl rendőr tanu az sokat segít a dolgon
2016. márc. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Hát remélem nem veszik el, ezért a jogosítványom. És román cigányok voltak sajnos.

2016. márc. 21. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!