Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit vezethetek B jogsival és...

Mit vezethetek B jogsival és mit A1-el!?

Figyelt kérdés
Teljesen bekavarodtam, légyszi valaki segítsen. B jogsim van most,ezzel 50ccm-ig vezethetek motort, viszont ha letennék egy A1 kiegészítést (B125) akkor 125ccm-ig vezethetek motort, de csak olyat, ami 11kW-ot nem haladja meg. Eddig oké. Gyorsasági motort szeretnék, ha pl nézzük az Aprilia RS50-et, mivel ez 50ccm vezethetem akkor a B jogsival..gondolom, viszont ha nézzük az Aprilia RS125öt, azt vezethetném A1-el ccm alapján viszont több mint 11kW a teljesítménye, ezért akkor bebuktam? Mert így véleményem szerint nem kell letennem az A1-et, mert a B-vel így is úgyis vezethetem az 50ccm gyorsasági motorokat, az A1-el meg bármelyiket nézem a teljesítményük nagyobb. Vagy rosszul értelmezem?
2016. márc. 29. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

"több mint 11kW a teljesítménye, ezért akkor bebuktam?"


Igen, kivéve ha találsz olyant ami papíron butított.

[link]

2016. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha papiron butitott csak egy dolog, attol még bukhat vele és akkor már hamisítási ügy is.
2016. márc. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!