Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok ha ilyen...

Ti mit csinálnátok ha ilyen történne veletek?

Figyelt kérdés
Mentek a párotokkal vagy akár egyedül valahova autóval és a besoroló sávból vagy egy másik kis utcából jönne egy autó és (nektek van elsöbbségetek) és nem engeditek be az autót és elkezd mutogatni vagy dudálni vagy stb..? Vagy ha mondjuk ti is visszamutattok neki és kiszáll a kocsiból és megindul felétek? 25/F
2016. ápr. 17. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
30%

Én maximum mutatom a középső ujjam, ha nekem van igazam (ha nem, akkor bocsánatot kérek), aztán nem foglalkozok vele.

Sosem szálltak még ki, de ha ki is szállna továbbmennék, vagy ha nem tudnék haladni egy dugó miatt,akkor lehúznám az ablakot, és megmondanám neki,hogy szálljon vissza.

Csak akkor szállnék ki ha megütne, vagy hasonló, és rendőrt is hívnék, de ilyenre remélhetőleg nem lesz példa.

(ennyire azért nem bátrak, sokan csak addig kemények amíg az autóban ülnek)

2016. ápr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alap szabály: csak akkor legyek kemény csávó a kormánykerék mögül ha utána sem pisiled össze magad.


Ha dudal és mutogat kirohogom és kész. Ha kiszáll elkuldom az anyjába. 100-bol 99 még hangember, csak pofazna vagy még azt sem.

Ha meg megutne van kamera a kocsiban, hívom a rendőrt, én maximum vedenem magam, sosem támadnak még senkit.

2016. ápr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy állj ki magadért vagy ne ilen műsorral csajozz. :D :D
2016. ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!