Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nektek is ennyire g*ci volt a...

Sztrecskó kérdése:

Nektek is ennyire g*ci volt a vezetés oktatótok? Pesten érdekel!

Figyelt kérdés

Nekem már nagyon elegem van. Alapból nagyon sokallom a 7000 Ft-ot azért amit ott ülök nála. De az nagyon gáz, hogy a 30 óra alatt végig sem értünk a tananyagon, és konkrétan a 40. óra után kezdtünk csak el parkolni, mondván, hogy tanuljunk meg előbb vezetni. És azóta sem parkoltunk túl sokat, konkrétan azt érzem, hogy nem tanított meg és nem is akar parkolni. A próbavizsgámon Y-t kellett volna csináljak, de egészen addig még nem csináltam ilyet! Ez már az 50. óra után volt. Egy órán max 2 alkalommal parkolunk, mert először kivezetünk a világ végére, hogy ott gyakoroljunk, amerre a vizsgák is vannak. És elvileg olyan utakon megyünk, ahol a vizsgaútvonalak is vannak, viszont gyakorlatilag az első forgalmimon olyan utakon kellett vezessek, ahol előtte soha. Nagyon elegem van már ebből a tanárból.

Nektek milyen tapasztalataitok vannak? Hányadik vizsgán mentetek át?



2016. jún. 20. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Én azt nem értem hogy miért vezettél le nála több mint 50 órát, ha ennyire nem bírod azt a fazont. Nekem is elég g*ci volt az első oktatóm, de én a 20. óra után le is váltottam egy sokkal jobbra. Ne felejtsd el, hogy nem ő fizet neked, hanem TE NEKI! És ha nem vagy megelégedve azzal, amit a pénzedért kapsz, akkor nem szabad habozni. VÁLTANI KELL! Egyébként én is közel 50 órát vezettem le, mivel az első oktatóm nem tanított semmi érdemlegeset, nem beszélve arról hogy egy 20 éves csotrogánya volt, amivel egyszer le is robbantunk a semmi közepén. Tehát lényegében az új oktatómmal elölről kellett kezdeni mindent, és habár az első vizsgámon meghúztak egy olyan dologért, amit még most sem értek, utána a következőn már lazán sikerült átmennem. Ez egyébként jó 1 éve történt, azóta pedig balesetmentesen levezettem már 15.000km-t. Amúgy tanácsolnám hogy olyan oktatót keress, akiről sok jót lehet hallani. Ha nincsen ismerős/rokon stb., akkor kérd ki a barátaid, családtagjaid véleményét. Egyébként nekem a második oktatóm nő volt, nem tudom hogy ez neked számít-e valamit. De számomra ez fontos volt, ugyanis a hölgyek általában türelmesebbek, kedvesebbek és nem ordítják le a fejedet minden egyes apró hibáért.
2016. jún. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ő is nő, és ettől függetlenül úgy beszél ahogy nőhőz nem illik... egy csöppet sem mondhatnám türelmesnek. És rokonoktól hallottam jót róla, azért kerültem hozzá, váltani meg nem nagyon merek, mert apukám fizeti, és nem mertem elmesélni neki, hogy hogyan viselkedik velem... Mert hogy konkrétan leb*lfaszoz, ha éppen nem tetszik neki amit csinálok. A 10. órámon úgy kiabált velem, hogy nem tudtam mi van, azt az óra végén jött rá, hogy "Jaa, ez még csak a 10. óránk? Akkor bocsi, ez teljesen rendben volt, azt hittem ez már a 20."
2016. jún. 20. 13:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jogod van oktatót váltani, de az sehol nincs leírva, hogy a kötelezö 30 órába bele kell férjen minden a tananyagból. Azt viszont valóban furcsállom, ha az oktatód vizsga útvonalon közlekedéssel ámított, azok valójában nem léteznek a vizsgáig. Van 3-4 csomópont, amit érinteni kell a vizsgán, de a pontos útvonal a vizsgabiztosra van bízva, bárhol kérhet kitérőket.

A szövegkörnyezetből ítélve veled is van probléma, minimum türelmetlen vagy.

2016. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mi a neve?
2016. júl. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ezt nyilván nem árulom el!
2016. júl. 24. 12:54
 6/6 anonim válasza:
És privátban? Melyik társoság?
2016. júl. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!