Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Használt, de röpképes F16,...

Használt, de röpképes F16, vagy MiG29 repülőgépet hol lehet szerezni?

Figyelt kérdés
A férjemnek szeretném a szülinapjára, él-hal ezekért a csecsebecsékért. (L/32)
2010. ápr. 13. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:

LoL

Teljes fegyverzettel jó lesz? :)

2010. ápr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fegyverzet nem kell, csak ha nem dob nagyot az árán. (Ha jól tudom, azért nem olcsó egy ilyen...)
2010. ápr. 13. 15:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Az F-16-osokat tudtommal még sehol sem szerelték le, a MiG-eket pedig nem hinném, hogy eladnák civileknek. Nem lehet akármilyen képzettséggel és fizikummal beülni egy ilyen gépbe.
2010. ápr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 omadjoe ***** válasza:
100%

Kecel Haditechnikai muzeum. ott talán tudnak felhomályositani. amugy láttam bátaszék(?)/tamási(?) környékén egy tanya udvarában lepukkant vadászgépet. elég hiányos volt. de disznek valo, leszerelt példányt fogsz kapni, és nem lehet ujra repülni vele, van vmilyen törvény is ami tiltja a civileknek a vadászgéppel valo repülését. és 1-2 évvel ezelött foglalkozott vele a sláger rádio is. ferencvárosi MÉH telepen láttam T-55 tankot a vasak közé be téve 10 éve. 14 éve pedig a dombovári méh telepen volt rengeteg hummer 1-esek, és amerikai hadifelszerelések nagy halmokba szétvágva.


sztem hivd fel a hadügy minisztériumot, v. irj nekik e-mail-t hátha tudnak segíteni.



u.i.: csak nem te vagy Várkonyi Andrea?


Bocskor Gábor (bumeráng) is akart ilyen gépet magának. pontosabban MIGet...

2010. ápr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ó de idióta a kérdező...nem hiszem el, hogy 32 éves korában valaki azt hiszi, hogy csak úgy lehet venni egy vadászgépet, és röpködni vele. Ez kb oviban jut eszébe a gyerekeknek. Ezért arra tippelnék, hogy kamu kérdéssel állunk szemben:D Legalábbis remélem, hogy kamu...ha viszont nem, akkor én is kérdeznék valamit: a kérdező eddig hol élt??:D Szatyorban??:D
2010. ápr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kamukérdés
2010. ápr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat, elsősorban tegnap 18:25-ösnek. És hogy válaszoljak a kérdésedre, nem én vagyok. :)
2010. ápr. 14. 19:49
 8/9 anonim ***** válasza:

ruszkiknál jó pénzért lehet repkedni talán szuhojokkal:

[link]

[link]

2010. ápr. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

UHH..BAZZEG...

Ha van egy pár millód felesleges (persze dollárban), akkor irány ukrajna.Ott a légpuskától a scud-ig, minden van :)

2010. máj. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!