Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Erdélyi vagyok és a GKI...

Erdélyi vagyok és a GKI vizsgát szeretném csinálni Magyarországon, tudtomal a Waberer's ezt támogatja is de miböl áll a GKI vizsga, ha megbukok városi vezetésnél akkor előröl kell kezdjem az oktatást?

Figyelt kérdés
Romániában csak románul lehet igy Erdélyiként román tudás hiányában kénytelen vagyok Magyarországon csinálni, egyébként ha Waberer's által csinálnám akkor kapnék esetleg kivételezést mivel hogy sofőr hiányban vannak?

2016. júl. 5. 11:26
 1/1 anonim ***** válasza:
A gki vizsga nem a kamionvezetésről szól! Ott a helyes rakodási, árurögzítési metódusokra, munkavédelmi, tűzvédelmi előírásokra, helyes tachográf kezelésre... tanítanak. Erre a tanfolyamra már érvényes vezetői engedéllyel kell érkezned.
2016. júl. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!