Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti hogy tanultátok meg a kreszt?

Ti hogy tanultátok meg a kreszt?

Figyelt kérdés
Imárron most lesz az 5.kresz vizsgám.. Nagyon szégyenletes. Eddig az összes majdnem meglett 2X volt 64 pontos 1x63 és egyszer 60.pontos. Majdnem meg volt már nagyon el vagyok miatta keseredve hogy ilyen buta vagyok kreszből. A vizsgabiztos azt mondta hogy látja hogy tudom a kreszt de kicsit pontosabbnak kellene lennem... Nektek hogy ment?

2016. júl. 25. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kresz vizsgán totózni kell.

A szabályokat kellene értelmezhetően megtanulni, a vizsgán figyelmesen elolvasni a kérdést és a válaszokat.

A KRESZ vizsga a legkönnyebb, megfelelöen felkészülve ott meg sem lehet bukni.

Alapvető probléma lehet ha nem is célod a szabályok megtanulása, csupán a vizsgán szeretnél átcsúszni. KRESZ vizsgán a vizsgabiztos nem elemezgeti a tesztlapokat, dicsérni sem szokták a sikertelenül próbálkozókat.


KRESZ könyv, szabálxok megtanulása, tesztelés otthon, vizsga csak akkor, ha otthon sorozatosan hibátlan, vagy 1-2 hibapontosak a tesztek.

2016. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen teljesen ez a célom hogy átcsuszak a vizsgán.. Mert vezetni már úgymond jól tudok mert apa megtanìtotta a nagyobb nehezebb dolgokat.
2016. júl. 25. 21:18
 3/10 anonim ***** válasza:

A szabályokat tanuld meg, onnantól a vizsgakérdéseket csak értelmezni kell. Mára átment szövegértésbe a KRESZ.


A vezetés nem az egyenesen haladást jelenti. Egyenesen majdnem mindenki tud menni. Tolatás, megfordulás, kézifékes indulás... ez a lényeg, és legfőképpen a szabályok alkalmazása a mindennapi közlekedésben.

2016. júl. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hozzáállással teljesen rendben vannak a sorozatos bukások, ha nem célod a KRESZ megtanulása, fölösleges volt a kérdés.

A szabályok ismeretére nem a KRESZ vizsgán lesz igazán szükség, a forgalmi vizsgán nem a mezőn kell bemutatni, apa mit tanított, hanem esetleg csúcsforgalomban, a zsúfolt belvárosban szabályosan közlekedni, és ott gondolkodási időd nélkül kell tudni a szabályokat, egyetlen hibával el lehet bukni, és ott kísérletezni sem lehet a végtelenségig.

2016. júl. 26. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ma voltam vizsgázni. Páran együtt voltunk azok közül, akik együtt ültünk a tanfolyamon is, mert az iskola jelentkeztetett - nyilván akkor össze is kerülünk. Meglett nekünk. Tanultunk mind!



Nekem ami segített:

- Tanfolyamon jól magyarázó oktatót fogtam ki, odafigyeltem, írtam órán (ez segített az odafigyelésben)

- Biztos adnak kérdéseket, elérhetőségeket, ahol fizethetsz kérdésekért (megéri!) 10.000 kérdés van és párezer, ami nyilvános, gyakorlóprogramok által gyakorolható, de megéri! Gyakorold végig az egészet, ha ráérsz, akár minden nap egy keveset!

- Nézegesd a könyvet, vázlatokat! Ami nagyon magolós, magold be. Például nekem a sebességek, a megállás-várakozás és a szállítás ment nehezen. Több, színes rajzot készítettem magamnak, így rögzült.



A 3 pontosoknál azt a pár szabályt kell tudni és onnantól menni fog.

Mondjuk szerintem kell jó oktató, aki úgy magyarázza, hogy kiemeli, mire figyelj pontosan, milyen kérdéseket tegyél fel magadban.

2016. júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 AlinaHella válasza:
Én tavaly csináltam meg, a szakoe.hu oldalon gyakoroltam elég sokat, a legtöbb kérdés a vizsgán így már ismerős volt, plusz voltam elméleti oktatáson és átnéztem a könyvet is. Sok sikert!
2016. júl. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Èn ma vizsgáztam!!

Sikeres lett, 75/73 pont!:):):)

Èn megvettem az autós iskolámnál az E-titán nevezetű gyakorló programot.

Minden kerdessel talalkoztam azon, ami csak a vizsgán előfordulhat.

Emellett elolvastam 2x a könyvet(biztos ami biztos, de anèlkül is meg lett volna).

Aki gyakorolt E-titáton, mindenki átment!!!!!! Mindenki azt mondta az összes kèrdès onnan van.

Sajnos 5000 Ft, DE megèri megvenni, mert ugyanott lennèk most, ha nem vettem volna meg, mert 4600 Ft-ot perkálhattam is volna ki egyből.

Szorítok neked nagyon, remèlem hogy vègre meg lesz neked!! Ne izgulj ès vedd meg amit írtam! Ès akkor èn szerintem 100% a siker! :)

2016. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7# A sikerhez az kell, hogy meg is tanulja a tananyagot, ha csupán annyi a célja, hogy valahogy átcsússzon a vizsgán, nem akar tanulni, marad a totózás (egyszer majdcsak sikerül úgy is)
2016. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez így van, ha nem tanul akkor a forgalomba nagyon nagy bajok lesznek. De mint írtam èn könyvből is tanultam. Reggeltől estig kb egy hètig folyamatosan teszteltem. Biztos vagyok benne, hogy megtettem a tőlem telhetőt. Ès az E-titánt is úgy kezdtem el,hogy már a könyvet elolvastam es figyeltem az órákon, meg gyakoroltam neten is.

De gondolom, ha már tudott 64 pontot produkalni, akkor biztos, hogy tudja a dolgokat, de sajnos alapból nagy a streszhelyzet odabent. Ha tudod ismered a kerdeseket úgy azèrt könnyebb. Ès már gondolom a sok sikertelensèg miatt sem mehet neki, ilyenkor már inkább csak vègre legyen meg!

Mert a csoporttarsaim is tudom, h tanultak mèg se sikerult nekik. Azt mondták èletükbe nem találkoztak ezekkel a kèrdèsekkel. Ès nagyon sok kèrdès van ami az e-titánon ott volt, de a konyvben NEM szerepelt!!!!

Úgyhogy èn a továbbiakban is ajánlani tudom csak! Azzal is lehet tanulni.

Írkáld le a kerdest es a valaszokat aztan utólag tanuld újra át!!! Olvasd el vagy 2x ès menni fog.

Ott is ismètlődnek a kerdesek mint szakoèn, úgyh emlekezni fog rájuk.

2016. júl. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. A kresszel semmi bajom nincs csak ezekkel az igen-nem es válaszokkal. A vizsgáztatóm is mondta hogy látja hogy tudom a kreszt de nagyon figyelmetlen vagyok. És egyszerűen már stresszelek vizsga miatt még nem is kértem időpontot, pesig befizettem.. És vezetni meg nagyon szeretnék mert apa már megtanìtta a dolgokat.. Csak egy kresz vizsga kéne már nekem semmi más..
2016. júl. 29. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!