Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A traffipaxos büntetéseket...

A traffipaxos büntetéseket honnan küldik?

Figyelt kérdés
Tehát úgy értem, hogy ha pl. az IV. kerületben volt a gyorshajtás, akkor az ottani rendőrkapitányságról jön a levél, vagy a bejelentett lakhelyemhez tartozó helyről?
2010. ápr. 22. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom Szombathelyről küldik mindet (vagy csak tervezik hogy úgy lesz) mert volt egy riport a TV-ben nemrég, hogy 200 fő ezzel foglalkozik és az egész országból oda küldik a videókat ott elemzik ki és küldik a büntetést.
2010. ápr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vas megyébe kerül a feljelentés, és ők fognak foglalkozni az üggyel! A tilosban / szabálytalan parkolásért már nem kell a hosszú procedúra, akár a közterületes, akár a rendőr a hivatal PDA készülékével fényképet készít az autóról, majd ezen kép 30 perc múlva már a vas megyeiek íróasztalánál hever. Már nem kell hónapokat várni, akár köv. héten megérkezik a bírság!
2010. ápr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. ápr. 23. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!