Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Egyéb kérdések

A kérdés

A traffipaxos büntetéseket honnan küldik?

Tehát úgy értem, hogy ha pl. az IV. kerületben volt a gyorshajtás, akkor az ottani rendőrkapitányságról jön a levél, vagy a bejelentett lakhelyemhez tartozó helyről?

2010. ápr. 22. 11:59  Privát üzenet  

A válaszok
Én úgy tudom Szombathelyről küldik mindet (vagy csak tervezik hogy úgy lesz) mert volt egy riport a TV-ben nemrég, hogy 200 fő ezzel foglalkozik és az egész országból oda küldik a videókat ott elemzik ki és küldik a büntetést.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2010. ápr. 22. 12:50 Privát üzenet
Vas megyébe kerül a feljelentés, és ők fognak foglalkozni az üggyel! A tilosban / szabálytalan parkolásért már nem kell a hosszú procedúra, akár a közterületes, akár a rendőr a hivatal PDA készülékével fényképet készít az autóról, majd ezen kép 30 perc múlva már a vas megyeiek íróasztalánál hever. Már nem kell hónapokat várni, akár köv. héten megérkezik a bírság!

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2010. ápr. 22. 15:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

# 3/3Időpont 2010. ápr. 23. 09:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Alkalmaz még a mai katolikus egyház bárminemű büntetéseket a tagjai, esetleg nem tagjai felé, és ha igen, mik ezek?
Nem szigorú egy kicsit a nevelőm? . Nektek milyen szabályok vannak otthon? és milyen büntetéseket szoktatok kapni ha megszegitek őket?
Elkaptak a sünök gyorshajtásért, hol tudom megtekinteni a traffipaxos képet?
Ha a rendőr elkap, hogy közlekedek segédmotorral jogosítvány nélkül, akkor milyen büntetéseket szabhat ki rám?
Mennyire tiszta az alábbi traffipaxos mérés eredménye (lásd alul)?
Igaz-e, hogy bíróságra küldhetik a be nem fizetett büntetéseket? (2004) Az ügyvéd azt mondta, hogy igen ezt tényleg a bíróságra küldhetik!

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!