Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csak Pest megyei autómatricáva...

Juhász György Antal kérdése:

Csak Pest megyei autómatricával rendelkezem és Békéscsabára utazom. Hol kell lehajtanom az M5-ös autópályáról? Örkénynél, vagy mehetek tovább, a legelső lejáróig az 5-ösútra, később a 445-ös, majd a 44-es útra.

Figyelt kérdés

#autópálya #matricahasználat
2016. nov. 14. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

[link]


A térkép alapján az 5-ösig nem jó a megye matrica.


Mellesleg a helyedben nem is arra mennék. M5 - 405 - 4 - 46-os út

Km-ben kb ugyan annyi, de kevesebb településen mész keresztül. A 44-es elég rongy állapotú. Amit én javaslok ott is elég vacak Törökszentmiklós és Mezőtúr között, de a többi jó.

2016. nov. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A szabály szerint az első, megyehatár utáni lehajtóig használhatod a fizetős útszakaszt. Tehát az örkényi után még mehetsz a lajosmizsei elágig.
2016. nov. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Mellesleg a helyedben nem is arra mennék. M5 - 405 - 4 - 46-os út "

A 46-ost az éven újították, Gyomaendrődig egész jó.

2016. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"A térkép alapján az 5-ösig nem jó a megye matrica."


Már hogyne lenne jó, még a térképet is belinkelted!


Mellesleg én is gyakran megyek a 4-46-os útvonalon, mert a 44-est valamiért nem szeretem. Mezőberénynél meg a téglagyár után le lehet vágni az utat a 47-esen Murony felé. A nyáron felújították Törökszentmiklós-Mezőtúr között a 46-ost, azóta csak felszedték már a 40-es táblákat. Ráadásul a 44-esen is volt felújítás, ott is tele volt lassújelekkel az út.

2016. nov. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok:

Hááát, vannak még csodák! :)

A nyár elején mentem arra utoljára, de akkor még a felújítás szándékát sem láttam. Ezek szerint csak jobban teljesítünk! :D


Bocsi, a térképet pedig valóban elnéztem.

2016. nov. 15. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!