Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Dózsa György út - Szabolcs...

Dózsa György út - Szabolcs utca- Honved kórház környékén milyen élni? Kérem olyan válaszoljon, aki a környékén lakik.

Figyelt kérdés
2016. dec. 17. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit lepukkant, kicsit zajos, viszont közel a Keleti, közel a Nyugati. Nem tudom, nálad mik a prioritások.
2016. dec. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Főleg a gyalogos közbiztonság érdekelne
2016. dec. 18. 01:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Budapesten még a rosszabb hírű környékeken sem kell félned, egyáltalán nem jellemzőek az erőszakos utcai bűncselekmények. A lopás már más tészta. De ebből a szempontból az általad leírt környék átlagos.
2016. dec. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Időközben bementem a Szabolcs utcába és megkérdeztem egy ott lakó járókelőt, azt mondta semmi esetre se költözzünk oda, hozzá évente betörnek pedig kapukódos,kamerás a ház, este meg nő ne maszkaljon kíséret nélkül. Ennyi.

2016. dec. 19. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!