Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Valaki mondana valamit a...

Valaki mondana valamit a Crosseuropa nevű cégről?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanok válasza érdekelne akik dolgoztak/dolgoznak ennél a cégnél, vagy hozzátartozójuk, ismerősük ott dolgozik. Mennyire korrektek,tartják-e a turnus időket,mely országokat járják, levonogatás mennyire divat, stb...

2017. jan. 18. 17:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
multi es mindig van felvetel... jot nem sejtet :D en is gondolkoztam rajta de tuti xar fuvarok.xar penzert, inkabb a wabihoz mentem, xar penz ( mar akitol levonnak 90% ) de ilyen jo fuvarokat egy cegnel se fogsz kapni.
2017. jan. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Egyébként vannak ismik a wabinál, de nem is olyan szar a pénz szerintük. Jobb lett egy fokkal tavaly óta, ahogy hallom.
2017. jan. 19. 22:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Wabinál most is emeltek január 1-töl nem?
2017. jan. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
tavaly is emeltek, iden is, de mi phaszt er ha ugyan ugy meglopnak? Engem.havi 100 ezerrel loptak meg 4 honapon at, es ez mar a 2. frencsajzom volt. Lehet vannak jok, de oda nehezebb bekerulni
2017. jan. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4. Hogyhogy megloptak? Hogy loptak meg? Jelentsd fel a rendőrségen,ha megloptak!
2017. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Te hulyeskedsz? Magyarban legalis a lopas... benne van a szerzodesemben is " a tulfogyasztast koteles megteriteni a munkaltatonak " innentol kezdve leulhetsz es hallgathatsz. Nem loptam uzemanyagot, sosem turaztattam az autot, gazdasagosan vezettem, es hegyes tajon se jartam de szerintuk tulfogyasztasom volt, es ha szova teszem meg ok vannak felhaborodva. Neked ugy se lehet igazad... Paran mar a falhoz is basztak egy ket iranyitot meg fonokot mert tullott a celon, en meg egy bekes ember vagyok es inkabb elmentem mielott az osszeset felhasitom egy konyhakessel
2017. jan. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6-os. Értem. Ilyenkor egy nagyobb főnöknek kell szólni és bemérésre kell vinni az autót. Ott be tudják mérni mennyit fogyasztott. Lehet, hogy ő szerintük túlfogyasztott, de Te nem loptad el, ez a lényeg.


Tudom,hogy nehéz küzdeni a vadak ellen, de nem szabad hagyni magát az embernek, főleg nem 4-ster egymás után.

2017. jan. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ja...100 ezret összesen nyúltak le vagy havonta 100-at?
2017. jan. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tok mind1 mennyit eszik az auto, annyit eszik amit eszik, ez ne az en gondom legyen mar. Es amugy szerinted erdekelsz valakit is a waberersnel? Ugy kiadtak a nemet rendorsegnek az osszes adatom mint a huzat, es meg csak nem is szoltak hogy mar az ugyeszseg eljarast indotitt ellenem egy 5000 euros karral, amit nem is biztos hogy en okoztam. Epp kint voltam amikor megjott a level a lakasomra es az otthoniak ertesitettek hogy van 2 hetem elkuldeni a nemet ugyeszsegnek az en verziom kulonben automatikusan bunosnek vallom magam. Legalabb annyit mondhqtott volna hogy megkeresett.ez.meg.ez, es ja amugy kiadtuk az osszes adatodat nekik. Es akkor meg 4 hetem volt hatra a kintletbol. Ennyit a wabererses frencsajzokrol ( kiveve az a par rendes ha van ilyen ).
2017. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
havonta 100
2017. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!