Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit tanácsolnátok, ha olyan...

Mit tanácsolnátok, ha olyan helyzetben lennétek autószerelőként amikor választani kellene, hogy hova tovább? Részletezve lent!

Figyelt kérdés

Jelenleg autószerelőként dolgozom Budapesten 1 éve,de eljutottam arra a pontra amikor szeretnék váltani,mert nincs értelme tovább "szerencsétlenkedni" itt gondolok a fizetésre,illetve arra,hogy a műhely szerszámügyileg nevetséges módon van felszerelve... Ez már a második helyem,előtte márkafüggetlen szervizben dolgoztam,most pedig egy márkaszervizben vagyok, Gondoltam majd ott jobb lesz de még rosszabb!

Szóval két lehetőség van a számomra ami jelenleg előttem áll, az egyik Audi győr a másik németország autószerelés!

Ti melyiket választanátok és miért azt?!

Félre értés ne essék, nagyon szeretem a szakmámat, élek halok az autókért de egyszerűen az albérlet fenntartás az étkezés és a megélhetés annyi pénzt elvisz,hogy egy forintot nem tudok félre rakni és minden hónap végére lenullázom magam! Ebből pedig már kicsit elegem lett,hogy 1 éve folyton ezt csinálom! Ezért szeretnék váltani. Végig jártam már pár helyet Budapesten,de mindenhol a szarrágás megy, gondolok itt arra,hogy nem jelentenek be teljes munkaidőbe, vagy csak a sírás megy,hogy nem tudnak ennyit,meg annyit adni stb.stb.

Várom minden építő és romboló jellegű választ!

Köszönettel!


2017. febr. 4. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
En Nemeto-t valasztanam.
2017. febr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tudsz németül? - Németország

Nem tudsz? - Győr

2017. febr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Beszéled, érted a német nyelvet?

Nyelvtudás nélkül ott se lesz jobb a helyzeted.

2017. febr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Anyanyelvi szinten nem beszélem,de bárhol megértetem magam és meg is értem! A nyelvtudással nem lenne probléma
2017. febr. 4. 12:52
 5/7 anonim válasza:

Én angolulol beszélek úgy ahogy, megértettem magam, némettől semmit, de az választanám akkor is.

szóval ha van kis nyelvismereted vagy nem egy elveszett ember vagy, illetve hamar beletanulsz a hétköznapi nyelvben akkor én mennék.

2017. febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én németországot választanám, de csak ha van biztosra lebeszélve munkahely. Az Audinál robot munka folyik. Van, aki bírja, de én a magam részéről 1 hét után megunnám.

(Egy másik autószerelő)

2017. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Közel 1 hónapja már itt dolgozok kint Stuttgart mellett egy márkafüggetlen szervizben!

Amíg az ember nincs benne és nem tudja, el sem lehet mondani,mennyire másabb minden mint otthon!

Ami a legfontosabb számomra,hogy nem robotnak néznek és nem hajtanak mint a lovat.Nem ugráltatnak,hogy csicska hopp... Mindenre hagynak időt, ezzel szemben a lehető legprecízebb munkát várják el. Ilyen helyről álmodoztam, Ahol igényesen tiszta körülmények között lehet autókat javítani. Szerszámok hegyekben állnak és a felét még azt sem tudom,hogyan kell használni. A főnök kinyalja a fenekünket. Mindent megtesz annak érdekében,hogy jól érezzük magunkat bent a műhelyben. Wifitől kezdve a tea/kávé gépig,ebédet fizeti és mellette még sok apróságot. Egyszerűen jó bejárni dolgozni és nem úgy kell felébrednem reggel,hogy b..meg már megint menni kell dolgozni.

Szomorú,hogy egy más országban költözve kell visszanyernie az embernek az önbizalmát,hogy mégiscsak egy jó pályát választott!

Ami egyedül hiányzik,család,barátok!

2017. márc. 20. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!