Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Március végén megyek Angliába...

Március végén megyek Angliába egy hétre. Mik azok a dolgok amiket mindenképpen vigyek?

Figyelt kérdés

2017. febr. 22. 18:44
 1/9 A kérdező kommentje:
15/L
2017. febr. 22. 18:45
 2/9 anonim válasza:
riasztógázspray
2017. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Füstölt kolbászt, szalámit, és alapvető fűszereket, mert ha angolok főztjét kell enned, akkor elsőre a legtöbb kaját íztelennek, ehetetlennek fogod érezni. Hihetetlenül pocsék konyhájuk van.
2017. febr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sok fontot
2017. febr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Esernyőt.
2017. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Túró rudi.


Komolyra fordítva a szót:

- iratok: személyi, EU-s kártya, vagy balesetbiztosítás, telefontöltő, telefon

- ruha (meleg, egy hétre való)

- esőkabát (itt legalábbis, hogy meleg van, naponta esik - Svájc, bár Anglia is hasonló lehet), vízhatlan cipő

- tisztálkodószerek: tusi, deo, sampon, fogkefe, fogrém

- betét, tampon, ragtapasz

- láz-, és fájdalomcsillapító

2017. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hármas :D Már egy perce itt röhögök.


Vaníliás karika, Pilóta keksz, Nógrádi ropi... nasit vigyél, hátha szar lesz a kaja, legalább valamit tudj enni. :)

2017. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Röhöghetsz, hetes, de nekem anno, mikor voltam ott, ez jelentette a legnagyobb problémát. :-)

Következő alkalommal már feltankoltam. Vittem magammal az egyéb hazaiak mellett erőspaprikát, és pálinkát is, amit egy munka utáni kötetlen csapatépítés alkalmával meg is kóstoltattam az ottani "őslakos" kollégáimmal. Páran azt hitték, meg akarom mérgezni őket. :-)

Na persze, a sok híg leves, meg sótlan hús után nem csoda...

2017. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Tényleg nagyon rosszul főznek. Nálunk a melóban jár főtt kaja, de az első hónapokban az otthon készített szendvicseimen éltem, majd fokozatosan hozzászoktam.


Túró rudit tényleg hozhatsz, megköszönném. :D

2017. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!