Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autóskamerák hogy birják a...

Autóskamerák hogy birják a nyarat?

Figyelt kérdés

Azért ebbe a kategóriába irok autós kamera kapcsán mert kielégitőbb választ kapok mint máshol.

Van egy ConCord hd 70 kamerám és fekete, attól félek, hogy nyáron elolvad a melegtől vagy legalábbis tönkremegy. Van erre esély vagy direkt úgy lettek tervezve, hogy birják a szélsőséges időt? Kocsimmal mindig napon állok meg a sulinál is és itthon/otthon is. Nem tudok máshol.. a rádiómba a sd kártya birja a kutya meleget, de a kamera birni fogja , vagy akár egy forró nyári napon a több órás balatoni utat ? klimám nincs.


Ja és a laptopon meg hosszú i sincs, szóval bocsi a helyesirási hibákért.


2017. febr. 24. 17:16
 1/3 nemcso ***** válasza:
Napon úgy is állhatsz, hogy háttal a napnak. A kocsimban 2 éve van Mio 538, de csak -5 fok alatt veszem ki. Nyáron végig a kocsiban van, eddig nem volt vele problémám.
2017. febr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jó, de az egy elég jó, nívós kamere. Nem egy mezei 25 ezer forintos ConCorde..


Amúgy én minusz 10-be is a kesztyűtartóba tartom.. múltkor akadt le... szerdán.. amikor hosszabb útra mentem, nem bírta. :(


Vagy 8 órát áll az autó a napon reggel a felkelő naptól egészen 2-3 óráig (pm) éri a napocska... nyáron még a kézifék anyaga is megolvadt, azóta letakarom ruhával a váltót is..

2017. febr. 24. 18:56
 3/3 anonim ***** válasza:

"Jó, de az egy elég jó, nívós kamere. Nem egy mezei 25 ezer forintos ConCorde.."


Nekem egy 13 ezer Ft-os Overmax kamerám van, ami 3 éve télen-nyáron a helyén van, felszerelve a belső tükörre.

Nem olvad és nem fagy meg sose...

2017. febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!