Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehetek érettségi nélkül...

Lehetek érettségi nélkül nemzetközi kamionsofőr, igaz?

Figyelt kérdés
Angol és német középfokú nyelvvizsga és emelőgépkezelői, targoncakezelői számítana valamit?

2017. febr. 24. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem követelmény az érettségi, és a középfokú nyelvvizsga sem. C+E vezetői engedély, GKI, és lehetőleg II-es PAV kell.
2017. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehetsz.

Néztél pár toborzóvideót a jutubon?

2017. febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem, egy jó ideje célirányosan sofőrnek készülök. Családomban pár ember kamionos, és logisztikus tehát ebben nőttem fel.

Jelenleg 16 éves vagyok és csinálom a B kategóriás jogosítványt. Azon gondolkodok, hogy befejezem jövőre a középiskolát és átmegyek emelőgép/targonca kezelőit csinálni.

2017. febr. 24. 19:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül az érettségi nem lenne rossz. Ha egyszer megunod a sofőrködést vagy netán egészségi okból abba kell hagynod, érettségi nélkül nem lesz könnyű boldogulnod. De néha a sofőrködéshez is kell, például mentősofőr nem lehetsz érettségi nélkül. És persze egy kis angol nem ártana.
2017. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nemzetközibe készülök kamionsofőrnek. (Mondjuk kiegészítésképpen elmondom, hogy belföldön tervezek kezdeni teherautóval. Jövőre ilyenkor szeretném elkezdeni a C kategóriát.) Egyébként idővel majd ki akarok menni norvégba KCR-es daru kezelőnek és sofőrnek is egyben farönköket rakodni és szállítani.


Eszembe se jutott az, hogy mentőautó sofőr legyek.


Köszönöm a válaszokat! :) Jöhetnek még!

2017. febr. 24. 19:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Érettségi? Azzal mire megy?

Nekem diplomám is van (igaz nem a menő fajtából) max beülhetnék az önkormányzat valamelyik hivatalába 120-ért. Az jó lehet egy nőnek akinek jól keres a férje (pl kamionos) de egy férfi ezt nem engedheti meg magának.

Egyébként 2-3 éve még tuti nem kellett mentősnek érettségi. Ha azóta változott akkor elnézést. De ki a fene akarna az is lenni annyi pénzért. Az összes agglegény vagy elvált, nem véletlen.

2017. febr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én nem tervezek családot alapítani, hidegen hagy.


Lehet hülyének néztek, de előbb csinálnám ezt a munkát kaposgéppel ( https://www.youtube.com/watch?v=MyVYZ6j-EFo), minthogy nőhöz érjek. Nem vagyok b*zi. Nem kell félreérteni azért.

2017. febr. 24. 19:57
 8/10 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=2bfKrJKSBiQ


Engem a böszme nagy gépek sokkal jobban érdekelnek mint a nők.

2017. febr. 24. 20:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Van ilyen.

20-as éveimben minden a csajokról meg a szexről szólt.

Ez szinte minden mástól elvonta a figyelmem, semmit nem fejlődtem munkában, anyagilag.

De ha lenne lehetőségem újra ugyanúgy csinálnám.

2017. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is nagyon oda vagyok az autókért, traktorokért, mindenféle gépekért, de azért van egy határ. Azt hiszem kérdező, van veled baj bőven :D Gondolom még egy nővel sem volt komolyabb dolgod, azért nem érdekelnek.

Érettségire: szerintem bármire is készülsz, ha iskolába jársz, teljesen alap, sők kötelező, hogy beiratkozol szépen az érettségire, tanulsz rá, és megpróbálod. Nem hogy te eldöntöd, hogy nem kell, és kész. Ez fasság.

2017. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!