Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi történik egy IV. Pályaalkal...

Mi történik egy IV. Pályaalkalmassági vizsgálaton?

Figyelt kérdés

Sajnos, az 5. vizsgán is megbuktattak. Bár, az utolsót egyáltalán nem éreztem jogszerűnek, de még az oktatóm sem.

Valaki részletesen leírná, hogy ott mire kell számítani? És utána ismét mehetek forgalmi vizsgát tenni?



2017. márc. 22. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyobb kazegória miatt kellett a PAV vizsgálat. Müszetes vizsgálat történik, hogy alkalmas vagy-e a vezetésre...

Amikor voltam volt egy csaj, őt alkalmatlanná nyilvánitották, de ő debil is volt.

Ha csak nem vagy mérhetetlenül buta, akkor sikerülni fog. De viszot ha mem sikerül a vizsgálat, akkor szerintem ne erőltesd.

2017. márc. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. :)
2017. márc. 24. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam PÁV IV-esen.

Először reakcióidőt mértek ilyen gombnyomkodós géppel,egy szín felvillant rajta,a megegyező színű gombot kellett megnyomni minél gyorsabban a gépen.Volt egy ilyen "képemlékezős" feladat.Mutattak egy képet,és bizonyos részletekre rákérdeztek,forgalmi helyzetek voltak rajta (pl. merre kanyarodott rajta az Opel,volt-e stop tábla,ilyesmi kérdések voltak).Volt egy tesztvezetés egy idősebb úrral,mondott egy szakvéleményt és hogy mit lát hibának.Végül egy pszichológussal kellett beszélgetni,olyan 50-es éveiben járhatott.Kedves volt,igazából megkérdezte miért kell a jogsi,el tudom-e magamat képzelni vele,meg ilyen kérdéseket tett fel.

Arra viszont számíts,hogy egy szép hosszú program ez. Olyan fél9re mentem és fél1kor végeztem,persze ez változhat Nálad.

Amikor sikerült,kapsz róla egy határozatot,azt le kell adnod az autósiskolánál,és már mehetsz is újra vizsgázni.

Sok sikert kívánok,ha esetleg gondolod írd meg nekem miken húztak meg.

2017. márc. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha jól olvastam a kommentedből, akkor durván 4 óra az egész. Ez alatt az idő alatt kellett várni is, vagy egy huzamban történt minden? Kell tőle parázni?
2017. márc. 27. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Ez a páv egy teljesen abszurd dolog. Hogy lehet ilyet egyáltalán kitalálni? Ez az nkh egy idióták gyülekezete.
2017. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Valaki azt nem tudja, hogyha öt bukás után valaki egy ilyen pávon nem korlátlan alkalmast, hanem mondjuk 2 évre alkalmast kap, akkor két évente pávra kell járkálnia hogy megtarthassa a jogosítványát?
2017. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!