Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A Ferihegyi Repülőtérre...

A Ferihegyi Repülőtérre vezető úton (GPS koordináta lent) van kamera a kereszteződésben?

Figyelt kérdés

Mentem arra, sárga lett a lámpa, és úgy éreztem, hogy csak satufékkel tudnék megállni, ezért inkább továbbmentem viszont pont piros lett... Itt van kamera, ami ezt nézi?


Tudom, szabályos közlekedés és nem kell ezen izgulni, általában mindenhol szabályosan közlekedek, most ezt benéztem, nem mertem satuzni esőben (motorral)..


2017. ápr. 23. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre nem tudom a választ, de nem is kell ismernem a helyet. Ha szabályosan érkezel egy kereszteződéshez, s csak vészfékezéssel tudnál megállni, akkor átmehetsz a kereszteződésen a piros alatt.

Egy felvétel nem elég, három kell, ahol három pozícióban vagy. Ebből ki lehet számolni, hogy mi volt a szituáció.

Nem gyorsíthatsz rá a váltásra, pirosra érkezéskor tiszta sor.

Vannak olyan helyek, ahol aránylag gyorsan vált a lámpa zöldről pirosra, s olyan is van, ahol vagy zöld jelzés van vagy semmi.

Ott, ahol a sárga elég hosszú, nem lehet szabályosan belecsúszni a tilosba, de a gyorsan váltóknál igen.

A satuzás sem kisebb veszély, mint az áthajtás.

2017. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell betojnod, nincs ott lámpafigyelő kamera.


Csak azt nem értem, hogy miért kell hazudoznod vadidegeneknek? Ezt a dumát a szabálysértési előadó se veszi be ha egyszer mégis megfognak valahol!

2017. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Soha nem mentél még át sárgán? Amúgy pont ez a lényege a sárgának, hogyha nem tudsz megállni, nyugodtan át lehet menni rajta.
2017. ápr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!