Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A B kategóriás jogosítvány...

A B kategóriás jogosítvány megszerzését követően mennyi idő után lett saját autótok illetve ameddig nem volt saját, volt-e lehetőségetek vezetni másét?

Figyelt kérdés
2017. máj. 20. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk egy családi autónk van. Viszont azzal anya megy állandóan én max akkor tudom vezetni, ha együtt megyünk valahova. Nekem nincs értelme autót venni, mert pl a munkahelyemen nem tudok ingyen(vagy olcsón) parkolni, másrészt hely se szokott lenni.


Viszont van olyan kollégám is, akinek autója ugyan van, de jogsija nincs, mert neki sincs értelme autóval járkálni. Csak néha van olyan helyzet, hogy nem ártana. Kvázi én is ezért csináltam meg.

2017. máj. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Családi autó, de úgy, hogy bármikor elvihettem, meg bárhova mentünk, mindig én vezettem. Aztán lett saját másfél éven belül.
2017. máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tubarózsa ***** válasza:

Szia

Nekem jogsi megszerzése után kb 1,5évvel lett saját autóm.(mai napig az van) Addig vagy páromét vezettem(akkoriban egy dieseles autoja volt) vagy apámét (neki meg benzines kocsija) /friss jogsival élmény volt felváltva vezetni őket, egyik nap ez másik nap az./ ha családdal mentünk vhova én vezettem, ill. ha valahova elakartam menni messzebbre akkor aputól kértem kölcsön a kocsit.

Ui: nekem szerencsém volt, mert apu is és párom is mondta amint megvan a jogsi segitenek a rutin szerzésben, mehetek/mehetem minden nap vezetni, nem az volt hogy nem ülhettem kocsiba..sok ilyet olvastam itt gyk-n.. pl volt hogy apuval az alig két hetes jogsival mentünk be bp -re csúcsforgalomba...(párom 20+éve hivatásos sofor. Azota en is)

27N

2017. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem hamarabb lett autóm, mint jogsim. A családban nem volt autó és én úgy gondoltam ,hogy összegyűjtök egy olcsóbbra. Apa vezette, aztán megszerette és most már az övé, persze én is gyakorolgattam vele. Aztán ismét összeszedtem pénzt egy kisebbre, ami már modernebb. Pár százezer forintos kocsikról van szó...
2017. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!