Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 5. sikertelen forgalmi vizsga...

5. sikertelen forgalmi vizsga után mi történik Pesten PÁV-on?

Figyelt kérdés
Nem vezetek rosszul csak nincs szerencsém. Az első vizsgámon visszakattant az index és nem vettem észre ezért buktam. Másodjára egy gyorshajtás miatt mert mondta a vizsgabiztos hogy kb fél órája tették ki. Harmadjára apróbb hibákkal 11 hibaponttal lett bukás. És tegnap a 4. vizsgán belelépett az oktatóm a fékbe. Nem a PÁV a cél de ha nem sikerül mit kell csinálnom Pesten?
2017. jún. 1. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi köze a szerencsének a gyorshajtashoz... es a 11 hibaponthoz?
2017. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az hogy vizsga előtt fél órával tették ki a táblát a fára amit csak akkor láttál kb ha egy vonalba értél vele... és hogy 10 hibaponttal még átmentem volna
2017. jún. 1. 19:16
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

ahogy látom jogosan buktál meg mind a 4szer...


1. hogy nem tűnt fel, h nem villog az kidőlt fenyőfa és nincs kattogás

2. nem megszokásból közlekedünk, figyeljük a környezetet...

3. azért a 11 pont az legalább 4 hiba..

2017. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valaki azért válaszolhatna is... megbuktam ès?! Nem az volt a kérdés...
2017. jún. 1. 19:25
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Azt nem tudom, hohy a bukottankanak mik vannak pav vizsgalaton, nekem pav 2 van a munka miatt....

Személyiség teszt, reakcióidőt nézték, műszeres vizsgálatok, majd pszichológussal kell beszélgetni...

2017. jún. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Páv 2-es feladatokról egy kis videó.

Volt egy csaj, ő azért volt ott mert 5x bukott, na neki volt a kormányos feladat... (videoban beszél róla)

[link]

2017. jún. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanaz,amit feljebb írtak. Reakcióidőt mérnek,személyiségteszt,pszichológussal kell beszélgenti.
2017. jún. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!