Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan álljak neki a vezetés...

Hogyan álljak neki a vezetés tanulásnak?

Figyelt kérdés

3 éve van jogosítványom,viszont azóta sajnos nem vezettem.

Amikor elkezdtem, akkor úgy volt, hogy tudok majd gyakorolni a jogosítvány megszerzése után, de aztán változott a helyzet, és máshogy alakultak sajnos a dolgok.

Most lenne ismét lehetőségem gyakorolni, de nem tudom, hogy hogyan álljak neki. Nagyon az alapoktól kell kezdenem..

Szerintetek bele tudok rázódni ismét az egészbe? Akkortájt is nagyon izgultam vezetéskor, igaz minden elsőre meglett, gyakorlati vizsgán is csak 3 pici hibapontom lett.

Volt még valaki így rajtam kívül?


2017. jún. 19. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyedül semmiképp. Lehet elég, ha egy ismerős melléd ül, de nem szégyen órákat venned, ha az anyagiak megengedik. A barátnőm van így, megszerezte a jogsit, de aztán nem vezetett. Egyszer vezettettem az én autómmal mellékutakon, de rájöttem, hogy gyakorlatilag a nulláról kell kezdenie.
2017. jún. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Felkeresel egy oktatót és veszel pár órát. Szerintem ez a legjobb módja.


Ha sajnálod rá a pénzt, akkor valami parkolóban vagy elhagyatott földúton rázódj vissza az autó kezelésébe, leszúrhatsz botokat és gyakorolhatod a manőverezést, hogy hol a széle a kocsinak, parkolásokat, stb.


Ha már jól megy, akkor pár hétig még csak gyér forgalmú utakon vezess, amíg bele nem jössz. Lehetőleg olyan üljön melletted, aki jól tud vezetni.

2017. jún. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor lehetséges így órákat venni, hogy nem az egész tanfolyamra fizetek be?

2017. jún. 19. 09:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Természetesen.
2017. jún. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Beviz Elek ***** válasza:

Én is ismerőssel gyakorolnék.


Asszony most kezdi a jogsizást, vettünk neki egy verdát amin jó lesz gyakorolni, így majd megtanítom a dolgokra és oktatóhoz pedig csak 1-2 órára kell menni, hogy megszokja a vizsgakocsit.

(UK, teljesen legális)


Mivel neked már van jogsid, biztosan egy tapasztaltabb ismerőssel mennék aki sok dologra meg tud tanítani.

2017. jún. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!