Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vezetni járok, ma lett meg a...

Vezetni járok, ma lett meg a 30 kötelező órám 140. 000 ft dobtam ki eddig az ablakon, mert forgalomba még nem jártam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy ez a második autósiskola ahova most járok. Itt csak a vezetésre fizetek 4.700 ft-ot, óránként, mint átiratkozott tanuló de kicsit soknak tartom hogy 140.000 forintot kifizettem, de forgalomba még nem jártam. :( Help me please!


Gúnyos megjegyzések kerüljenek.



2017. jún. 21. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ő...

Már bocs, de mondjuk a 10. órán nem merült fel, hogy esetleg ki lehetne menni a kapun?


Vagy alkalmatlan vagy a vezetésre, vagy hülyének néznek és le akarnak húzni.

Ha az előbbi, akkor hagyd a francba az egészet, ha az utóbbi, akkor keress egy normális oktatót.

2017. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már szinte az első alkalommal kimentem a forgalomba. Hova jársz te?
2017. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mi hogyan tudnánk segíteni?

Nagyon sok oktató már nem rutinpályázik, rögtön az első órán közúton gyakorolnak a tanulóval, persze nem forgalmas helyen...

Az se gond, ha rutinpályán kezdenek, de akkor már 10-15 óra után kellett volna az oktatóval értekezni, hogy mi a probléma, miért nem mentek ki a forgalomba...

Nem tudom mostanában mennyiért adnak egy órát, de a 4700-at soknak tartom... milyen autó?

3500-4000 körülire saccolnám a reális óradíjakat, de lehet tévedek - akik most járnak vezetni, nekik mennyibe kerül egy óra?


Ergo tudni kellene azt, hogy miért nem visz ki a forgalomba az oktatód, s ezt vele kellene megbeszélned, és ha nem vagy vele megelégedve, elköszönni tőle, keresni másik oktatót, esetleg másik iskolát, ebben nem tudunk segíteni.

2017. jún. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vezetni jársz, de forgalomban nem jártál?!
2017. jún. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Molyember ***** válasza:
100%
Vagy kamuzol, vagy nem mondasz el valamit, vagy nagyon csúnyán átvertek. Olyan a világon nincs, hogy valaki harminc órát körözzön a tanpályán.
2017. jún. 22. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves molyember!


Nem kamuzok, ma megyek be az autosiskolaba es a asztalra csapok. 30 órát töltöttem a tanpályán. Ha viccelődni lenne kedvem, nem ide irogatnék.


Az első kommentelőnek: érzékem van az autóvezetéshez, valószínűleg madárnak néz az oktató.


A többieknek köszönöm a válaszokat :)

2017. jún. 22. 05:57
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem régi a jogsim, de 8 óra a rutinpálya. Ennyi idő alatt kellett volna megtanulnod kezelni az autót. Téged le akarnak húzni!! De miért nem az oktatóval beszélsz? Hogy mi a hiba?
2017. jún. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#3-as, a 3500-4000 tényleg reális persze attól is függ, hol. Pl. Itt Nyíregyházán a 4000/óra most a teteje (nincs is ennél drágább). Én nemrég vettem néhány órát oktatótól (meet évek óta nem vezettem) , és 3000/órát fizettem.

Kedves kérdező, megkérdezted már az oktatódat, miért nev vitt eddig forgalomba? Lehet, hogy van valami épkézláb oka (pl. nem tudod még mindig kezelni az autót), de lehet hogy tényleg hülyének néznek. Én a helyedben keresnék másik autósiskolát, a mostanihoz meg csak az átlépési papírokért mennék már be.

2017. jún. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!