Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kezdő vezetők! Volt már, hogy...

Kezdő vezetők! Volt már, hogy bepánikoltatok valamilyen közlekedési szituációban és "kalamajkát" okoztatok?

Figyelt kérdés
Konkrétan kíváncsi lennék a közlekedési szituációra illetve arra, hogy hány hónapja/éve volt meg a jogsitok, amikor bekövetkezett az a bizonyos incidens és mit éreztetek akkor. Írjatok egy kor/nem kettőst is légyszi.

2017. jún. 24. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
24%

Múlt héten. Jobbkezes utcába érkeztem, ahol egy kocsi nem adta meg nekem az elsőbbséget és el kellett rántania a kormányt.

Tudom, hogy nekem volt KRESZ szerint elsőbbségem, de mégis szégyellem magam, hogy nem ismertem fel a helyzetet (nem lassít a másik kocsi).

Két éve van jogosítványom.

2017. jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Soha nem pánikoltam be. Egy balesetet okoztam, de azzal is saját magamat és a kocsimat törtem össze, mert figyelmetlen voltam és lesodródtam az útról mikor egy kanyarba nagy sebességgel érkeztem. Sajnos más balesetben is volt részem, akkor nem én voltam a hibás, hanem a másik közlekedő, biztosító fizette ki a károm.

29/F (11+ éve vezetek)

2017. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%

Én elég izgulós vagyok, viszont stresszhelyzetben szerencsére mindig össze tudom szedni magam, illetve a kormánynál is tudok uralkodni magamon, nem pánikolok be olyan szinten, hogy hülyeséget csináljak.

Viszont olyan mai napig előfordul, hogy ha nem adok meg elsőbbséget, vagy majdnem elütök egy biciklist, gyalogost, akkor utána nagyon szarul érzem magam, és vezetés közben is lankad a figyelmem. Pedig párszázezer km-t már levezettem.

2017. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!