Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sofőrök! Mi a helyzet lábszag-...

Sofőrök! Mi a helyzet lábszag-ügyben?

Figyelt kérdés
Elsősorban hivatásos járművezetők válaszai érdekelnének (buszsofőr, kamionvezető stb.). Ugye, egész nap cipőben vagytok, lábbal dolgoztok stb.. Mennyire lesz szagos estére a cipő levétele után a lábatok? Ha büdös, mivel kezelitek?

2017. júl. 11. 23:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kamionban nem vagyok végig cipőben, sőt, csak kiszállásnál veszem fel. Buszon nehezebb megoldani, de van, hogy ott se zárt cipőben vezetek, főleg nyáron.
2017. júl. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem illatos, de nem lesz extrabüdös tömegoszlató. Az utasok még nem panaszkodtak. Ha nagyon büdös este megmosom szappannal.
2017. júl. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szellőző cipő, szagellenes cipőbetét, szódabikarbónás szagtalanítás, cipőváltás naponta.
2017. júl. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
természetesen a zoknicsere is.
2017. júl. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Ezt megkérdezheted a pékektől, esztergályosoktól, kőművesektől, sőt minden foglalkozástól.
2017. júl. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ha ír még valaki, kort és nemet is kérnék szépen.


Én is sofőr szeretnék lenni, ezért is érdekel ez a munkakör.

2017. júl. 12. 10:06
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

Én nem tudok mezitláb vezetni, tehát kell a cipő.... nég akkor is, ha a tempomat 90 es keveset kell pedálozni.

Decathlonba vettem egy olcsó könnyúanyagú futócipőt, ami jól szellőzik....

Nekem ennyi elég....

Akinek extra büdös a lába, annak.meg van hintőpor például.

2017. júl. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lábméretet nem kell?
2017. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan az érdekel, hogy büdös-e a lábam?

Igen, egy egész napos buszozás után nem kellemes, de nyáron szandált hordok (zokni nélkül), télen lábspray-t szoktam, ha nagyon gáz.

21. század. Nem. 46-os

2017. júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ez olyan, mint a szarszag ... egy idő után már nem érzed még ha ott van akkor se, ha a sajátod :D Undorítónak tartom a szandált meg a papucsot, mindenhova cipőt húzok, és vezetni is sokkal kényelmesebb és biztonságosabb is cipőben. Most csak azért vagyok bent papucsban, mert vettem bőr padlószőnyeget a kamionba, de ha kiszállok akkor cipőbe ... De sokszor úgy érzem a barátnőmnek sokkal büdösebb a lába pedig csak elmegy kóborolni a városba, és ő nő, fújják meg púderezik mindenüket, de hát az emberi szervezet már csak ilyen, nincs olyan izzadásgátló a világon ami meggátolná az izzadtságot egy dolgozó férfinek ;D
2017. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!