Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Egyéb kérdések

A kérdés

Kenőpénz van, mégis bukás a forgalmin? Van ilyen?

Másodszorra húztak meg a forgalmin. Elsőre nem vittem plusz a 20ezret, de nem is baj, mert jogosan buktam meg. Másodszorra duplán izgultam, de vittem a plusz pénzt a siker érdekében. Viszont mégis megbuktattak, mert egy felásott útszakasz után jött az egyenrangú útkereszteződés amit én az építkezési táblák meg miegymás miatt nem vettem észre és....ez is jogos, de ugy érzem erre van a kenőpénz..vagy akkor ezekszerint ez mindegy?

Keress kérdéseket hasonló témákban: jogosítvány, forgalmi vizsga, kenőpénz, autó

07-17 16:18  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Hehe. Bocs, de ezt megérdemelted.

A giga-bénázások ellen nem véd a kenőpénz.

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 07-17 16:28 Privát üzenet
Nem kenni kell, hanem TUDNI!

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 07-17 16:49 Privát üzenet
Kenőpénzből a vizsgabiztos semmit nem látott, mert benyelte az oktatód. Ennyi.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 07-17 18:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Haha, jól van köszönöm. Elég szar érzés mert tudok vezetni, csak baromira izgulok mindig amikor beül mögém a vizsgabiztos és néz. Az oktatoval mindig minden megy, kb az összes órán "átmennék" ha vizsga lenne de valahogy nem megy a vizsgan, kb se kép se hang csak rutinbol megyek végig és mivel nem emlekeztem arra az utszakaszra el is csesztem.. na mindegy majd megyek ujra, de penz nelkul mert akkor ennek semmi ertelme..

# 4/6Időpont 07-17 18:33 Privát üzenet
"Elég szar érzés mert tudok vezetni, csak baromira izgulok mindig amikor beül mögém a vizsgabiztos és néz."

Aki tud vezetni annak mindegy, hogy nézik vagy nem nézik.
Ez a nem vettem észre meg olyan dolog, hogy akkor mi van ha véletlen a stop táblát nem veszed észre. Akkor mész át a forgalmin ha majd mindent jól csinálsz, igazuk van hogy addig nem engednek kenőpénztől független.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 07-18 02:56 Privát üzenet
Most attól eltekintve, hogy nem veszel észre egy egyenrangú útkereszteződést, ami egy fatális hiba, az oktatódnak illett volna többször is végigvezetnie téged a várható vizsgaútvonalakon... Az ő érdekes is, hogy ne bukj meg, mert normálisabb helyeken ezért ő extra fizetséget is kap, ha elsőre átmegy a tanulója.

A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 07-18 03:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lányok! Ti járnárok egy veletek egykorú fiúval aki mégis alattatok jár egy osztállyal mert bukott?
Szeretnék igény szerint szoptatni, de így mégis hogy tudnám megoldani?
3 hetesem nagyon bukós, viszont büfizni nem hajlandó szinte soha. Ha mégis sikerül, akkor is bukik egy idő után. Van vmi praktika a bukás elkerülésére, vagy törődjek bele, hogy ilyen?
Ha agyontanulod magad egy vizsgára és mégis megbuksz, akkor hogyan tovább?
Meddig normális a bukás? Fél éves a kislányom, már két étkezést kiváltottunk, mégis, ha tápot eszik, gyakran jön belőle vissza. Orvoshoz forduljak?
Az nem baj hogy a babókánk nem annyira bukós mégis bukás elleni tápot eszünk? Nutrilont mert az van ráirva a dobozra hogy egészséges és bukós babák részére van! Ugy értem nem lesz..

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu