Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért kérik a páv vizsgát?

Miért kérik a páv vizsgát?

Figyelt kérdés
Van egy munkalehetőségem 3,5tonnás autóra és kérnek páv vizsgát de én úgy tudom hogy ehhez nem kell ez miért van hogy ide kell? Én arra gondoltam hogy hogy ez nem áruterítés ha nem nagy cégeknek visznek mint pl egy kamion mert a GLS meg ilyenek nem kérnek pávot valaki tudna segíteni ebben?

#munka #PÁV #5tonnás
2017. aug. 18. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Miért ne kérhetnének PÁV vizsgát? Attól, hogy nem előírás ahhoz az autóhoz a megléte attól még kérhetnek.
2017. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert néhány cég úgy van vele, hogy miért ne? Bár ettől függetlenül nem lesz jobb vagy rosszabb sofőr, csak felakarnak nőni a "nagykhoz".
2017. aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gugu Gabor ***** válasza:
51%
Nekem egy barátom dolgozott egy gyógyszer gyárnak anno.. nekik kellett páv és rendszeresen küldték őket vezetés technikai térningre. (azt mondjuk nem tudom hogy ha felborult volna a kocsival, akkor csak 1 milliárd forintos kárt okozott volna, vagy kihalt volna fél Pestmegye a vegyszerektől amit szállított)
2017. aug. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!