Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » B kat. Jogsival mely traktirok...

B kat. Jogsival mely traktirokat vezethezem. Mi az ami már nem fér bele? Illetve a C+CE jogsi milyen járművek vezetésére jogosít fel?

Figyelt kérdés
Jelenleg B- ből van meg, de most indulok c+ce kategiábol, viszont nekem a traktor vezetés a lényeg.

2017. aug. 19. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem az összeset. Németországban van 2 vagy 3 traktor kategória, a mi T betűsünk pedig megegyezik a német legnagyobbal. Úgyhogy traktort bármelyiket, de hogy vontathatsz e utánfutót azt nem tudom. De majd szól a rendőr ha egyszer valami csoda folytán eszébe jutna egy traktor megállítani.
2017. aug. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
2017. aug. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindet. Igaz vannak elég nagy mg gépek is, de azok is vezethetőek. Pl Ropa.
2017. aug. 19. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Am a jogsi az b, de cégeknél gépkezelőit kell végezni hozzá. Speciálisan erre. Jó nagy dög. :D

2017. aug. 19. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

B-vel mindet lehet, de csak egy könnyű utánfutóval amivel sokra nem mész ha traktorozni akarsz.

C+E-vel vezetheted két nehéz pótkocsival is. Szerintem itt már nem kell külön megcsinálni a T kategóriát.

2017. aug. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!