Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autókulcs másolás (Dél)...

Autókulcs másolás (Dél) Budapesten és környékén?

Figyelt kérdés
Nissanom kulcsát kéne lemásolni, egy helyen voltam eddig ahol 18e ft-ot mondtak... Szerintem ez túl sok érte, tudtok ajánlani boltot ahol csinálnak?

2017. aug. 24. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Esetleg itt, ha még dolgozik:


[link]

2017. aug. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Na ez aztán jó közel van :)

Köszi

2017. aug. 25. 15:43
 3/8 anonim ***** válasza:
18 ezer nem feltétlenül sok egy autókulcsért, ha benne van az immo chip másolás is. Ha pedig esetleg távirányítós is a kulcs, akkor egyenesen olcsó. Szerintem ne keresgélj sokat, ha ez a hely közel van és még megbízható is.
2017. aug. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Immos kulcs volt 18e ft-ért

távirányítós valami 25e volt

2017. aug. 27. 20:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy végül lett-e belőle valami, de ez mindkettő teljesen elfogadható ár. Nekem egy Focus távirányítós kulcsot két éve 27 ezerért másoltak és ez nem Budapest.
2017. aug. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért durva, hogy milyen drága egy kulcsmásolás...
2017. aug. 29. 16:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos minden annyi, amennyit kifizetnek érte. Azért ennyi, mert a másik opció a márkaszerviz, de ott egy átlagos típushoz is 50 ezernél indul a móka. És egyébként a legtöbb szerviz úgy oldja meg, hogy elviszi a kulcsmásolóhoz és 5 perc alatt keres 25 ezret...
2017. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Feltünt...

Mindenesetre majd valamikor megcsinálom, de ennyiért ez most harmadlagos gond.

2017. aug. 30. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!