Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Számít ha Páv jelentkezéskor...

Számít ha Páv jelentkezéskor bejelölöm, hogy vették már el a jogosítványom az utóbbi 10 évben?

Figyelt kérdés

Kb. 6 éve bevonták a jogosítványom, mert egy jó barátom ittasan vezette az autómat. Ilyenkor a tulajdonos jogosítványát is bevonják sajnos 1 évre.(hogy miért nem tagadtam le stb. az most mindegy, mert nem ez a lényeg)

A lényeg, hogy jelentkeznék PÁV2-re (de lehet csak PÁV3ra) és kérdezik, hogy bevonták-e az utóbbi 10 évben a jogosítványom. Rájönnek ha azt írom be, hogy nem? Vagy felesleges hazudni, mert ez nem befolyásolja a végeredményt?



2017. szept. 25. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Igen, rájönnek, megvan nekik minden adat, ezért közlekedési hatóság és igen, nagy bajban lennél, ha kiderülne, hogy hazudtál. Egyébként ha jól szerepelsz és normálisan viselkedsz valószínűleg nem lesz belőle baj, bár ott lehet, hogy el kellesz mondnaod, hogy mi és hogyan történt. De valószínű megkapod, bár nem túl jó ajánlólevél.
2017. szept. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Ja, és igen. Még mindig első vagyok, láttam a tag-ek között a taxi-t. Ahhoz PÁV III nem elég. Oda PáV II kell és arra készülj fel, hogy emiatt lehet nem kapod meg határozatlan időre, hanem 5 évente vizsgálni fognak.
2017. szept. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Ez komoly? Kölcsönadom a kocsit, haver ittasan vezeti és bevonják az én jogsimat? Mi van? Mi ez itt, abszurdisztán?
2017. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
jobban jársz ha bevallod és kaphatsz ugyan pávot de 2-5 évente újra kell vizsgáznod.
2017. szept. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

3/4

Igen cuncu ez itt az.

Ha piásan vezet a haverod, te meg ülsz mellette józanul, bizony nem fognak kitüntetni. Ebszurdeisztán ide vagy oda.

2017. szept. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mondta, hogy mellett ült.
2017. szept. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom: ne mond meg nekik! Nem fognak figyelmeztetni, végigcsináltatják veled az egész tortúrát és végül megtagadják a minősítést.


Tagadd le, semmit hasonlót ne vallj be, ha kérdezik, voltál - e büntetve. Tessék - lássék mondj egy - két tilosban parkolást, hogy ne légy gyanús.


Ismétlem: én annó megszívtam az őszinteségemmel, és nehezen, ismeretség útján lett PÁV - om.

2017. okt. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd meg, ha utána néznek úgy is kiderül, akkor azt mondod azt hitted az már elévült. Ha elmondod akkor csak szopatni fognak. Így legalább van esélyed, hogy nem nézik meg.
2017. okt. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!