Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » EasyJetnel az ut felen egy...

Rittyentö kérdése:

EasyJetnel az ut felen egy kiscsaj volt a pilotafulkeben, az ut masodik feletol (kajaltatas utan) egy fiatal max 20 ev korul srac ment be es valtotta a kislanyt. Kerdes: Mi ez? Hogy lehet ebben resztvenni?

Figyelt kérdés
easyjet, repülés

#repülés #utazás #easyJet #legi kozlekedes #legikiserok
2017. okt. 3. 08:03
 1/2 anonim válasza:
100%
Láttam már ilyet. Ha a pilóta vagy másodpilóta ismerőse utazik a gépen és hozza a családot akkor néha megkérik szépen a pilótát, hogy a gyerekek szétnézhessenek bent. Max a légiutas kísérők vezetőjének rokonai, ilyesmi. Szóval közeli ismerős vagy hozzátartozó. Mást biztos hogy nem engednek be. Bár szerintem még ez is szabály ellenes.
2017. okt. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

meg 2001 elott en 2x is bent voltam, egyszer a Swiss legitarsasagnal Zurich - Budapest utvonalon, egyszer pedig az EasyJetnel a London - Bp. utvonalon. Lehettem vagy 18-22 eves. Erdekel a repules es megkertem a legikiserot, hogy kerdezze meg a pilotat. Kerdeztek fogyasztottam e alkoholt, mondom nem, akkor jo, mehetek. Kb. 5 percet voltam bent max de az egyik alkalom esti repules volt szoval nagyon klasszak voltak a fenyek.

Ugy tudom 9/11 utan marhara megszigoritottak, de ha szerencsed van lehet hogy beengednek; kerdezd meg, mit veszitesz? (Felteve ha erdekel es te is szeretnel bemenni...)

2017. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!