Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Erzsébettől Dunaharasztiig...

Erzsébettől Dunaharasztiig mennyibe kerül egy diákjegy vonaton?

Figyelt kérdés
És majd ha jön az ellenőr akkor úgy kell mondani h kérek egy diákjegyet Erzsébettől dunaharasztiig vagy csak annyi elég h kérek egy jegyet dunaharasztiig? :D vagy tökmindegy hogy mondom ?XD
2010. máj. 31. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ellenőr már úgy kezd, hogy 5000 ft bünti.

Jegyet az állomáson kell venned. Előre. Diákigazolvány legyen nálad!!Pesterzsébet? 125 ft csak oda.

Ha nincs jegykiadás, akkor a kalauztól vehetsz jegyet. Hány éves vagy? kihez mégy?

Itt megnézheted:

[link]

2010. máj. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát, ha nem Pesterzsébeten ér utol a kaller akkor muszáj mondanod, hogy honnan hová hisz ő honnan tudná? :D Ha nincs jegykiadás azt a kalauz tudja akkor büntetés nélkül ad jegyet a vonaton, de ha van akkor bünti bár ez is kaller függő...
2010. máj. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
HÉV-vel mész Pesterzsébettől? Mert ha Pesterzsébettől Dunaharasztiig mész Hévvel, akkor csak őő elfelejtettem mennyit kell fizetned:D Mind1 az a lényeg, hogy ha Budapestről indulsz és elhagyod Pestet akkor már több (tehát Vágóhídtól mondjuk Szigetszentmiklósig volt 150 FT a kiegészitő) a bérlet mellett / a jegy mellett.
2010. máj. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja oké mindent értek :D már tudom hol kell venni jegyet akkor mert gondolom hétköznap délután van jegyvétel :D

na köszönöm :D

am 16 éves vagyok csak kicsit szerencsétlen XD

2010. máj. 31. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!