Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Veszprémi Leitold autós...

Veszprémi Leitold autós iskoláról vélemények? Kresz oktatásról, illetve melyik oktatót érdemes választani aki kedvesebb/jó arc?

Figyelt kérdés

2017. nov. 14. 18:50
 1/4 pklaci4 válasza:
Leitold-ot felejtsd el szerintem, úgy féltik az autójukat mint valami arany tömbbel játszanál, emellett kuva drága, haverom jo 250 ből jött ki úgy hogy minden sikerült elsőnek kivéve forgalmi 2x ra, úgy kiabált szegény gyerekkel hogy az hitte megfújta az autóba,nem hírdetésből ,de ha jó fej ólcsot akarsz akkor a Tárnai Balázst ajánlom de avval számolni kell hogy kuva sokan vannak nála és így lesz hogy heti 1 alkalommal mehetsz vezetni ,de az oktatási rendszerük nagyon jó bár náluk is van picit agresszívabb oktató, de a fő hogy bárki ment hozzá ha nem 1xre de 2x-ra át ment mindenből
2017. dec. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A tárnaihoz nem szeretnék menni mert ott tényleg nagyon sok ídő meg a kreszre hétvégén szeretnék járni,de semmi kép sem online. A haverod nem tudod melyik oktatónál volt?
2017. dec. 12. 15:03
 3/4 pklaci4 válasza:
Az oktató nevét nem tudom sajna, amiről még szép és jó dolgokat hallottam az a türelmes autós iskola, de arról egyáltalán ne tudok semmit én tárnai-s voltam, csak egy ismerős mondta hogy nagyon nem bántam meg hogy őket választotta,neki is 1x megvolt
2017. dec. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én nagyon szeretem ezt az iskolát, elsőre sikerült mindenem, az iskolavezetőnél voltam, nagyon kedves és korrekt ember. Nagyon türelmes, soha nem emelte fel a hangját, mindent szépen megtanított. Ja és gyönyörű kis kocsit vezettem. Korrektek.
2018. aug. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!