Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A jogosítvány kiállításakor...

A jogosítvány kiállításakor mennyire valós a 8-10 nap?

Figyelt kérdés
2017. nov. 17. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A 30 napon belül van, úgyhogy lehetséges.
2017. nov. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Én májusban intéztem és 10 nap alatt készen volt.
2017. nov. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ezt naponta megkérdezni? Ügyintézési határidő 8 nap. Ha személyesen veszed át, ennyi idő alatt megkapod. Postázva pedig ennyi időn belül kerül a postára.
2017. nov. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. Köszi a semmit! :)


2. Köszönöm a választ!


3. Javaslok egy jóóóó pár óra alvást! Hátha akkor figyelsz (nem tettek fel mostanában ilyen kérdést- mitöbb a Google-ba beírva is 2014-es ügyintézési időt írtak, a friss közt nem volt hasznos infó) ,hátha akkor nem kötekedsz,hátha akkor inkább átugrod a "nem kívánatos" kérdéseket.

2017. nov. 17. 19:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem-e? Ha csak a saját válaszaim között kutatok, akkor is van vagy hat ezen a héten.
2017. nov. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor nagyon vak lehetek.... A hét közepén vagy vissza lapoztam pár oldalt a témakörben, nem volt ilyen kérdés. Egy másikban, ahol szintén láttam már jogsis kérdést (általában vezetéssel kapcsolatban,oktató váltás, forgalmi vizsga címen) sem találtam mostanában feltettet. Mitöbb, a gyakori saját keresőjét is használtam, azt hiszem nyáron tettek fel hasonló kérdést és ha csak nincs komoly gond velem, akkor az sem ezen a héten volt.....

Van elég car az életemben, légyszíves keress v.kit a környezetedben, akit idegesíthetsz.

Hónapok óta nem voltam fent,egyetlen rövid kérdést teszek fel és egy olyan ember van, aki normálisan válaszol.....

Persze nem befolyásolja a kérdésem az áhított kártya kézhezvételének időpontját, de baromi sokat szenvedtem érte,nem csak ez az egy probléma volt az életünkben és nagyon kellett volna már korábban. Türelmetlen vagyok? Meglehet. De nem értetlen! Előbb körül néztem és csak utána kérdeztem. Sorry

2017. nov. 18. 06:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia.


Az igényléstől számítva Nekem postai úton 1hét volt (hétvégével együtt)

2017. nov. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!