Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehet valamit csinálni ha már...

Lehet valamit csinálni ha már rámentem az autópályára (nincs matrica)?

Figyelt kérdés
hallottam a rádióba ilyesmit, hogy ha x órán belül befizetünk valamit, akkor kisebb a büntetés, de nem tudom hogy ez igaz és vonatkozik a 3,5 tonna alattiakra is vagy csak a teherre?

2017. nov. 24. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmit.

Ha lekaptak, akkor majd be kell fizetned a büntetést, ami 15 ezer Ft.


Amúgy hol mentél rá?

2017. nov. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Budapesttől kifele Budaörs fele, egyből le is mentem de 2szer is rávit a GPS nem vettem észre kamerákat de biztos volt
2017. nov. 24. 12:08
 3/8 anonim válasza:
Mi is jártunk így sima szgk-val valami három-öt napon belül lehetett befizetni occsóbbért' utána már azt hiszem több...de súlyos bünti volt..menj be valamelyik irodájukra minél hamarabb!! ott kiderül, többet sajnos nem tudok..
2017. nov. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Majd írd meg légyszi, ha kaptál büntetést.


A gps-eden kapcsold majd be legközelebb az autópályák elkerülése és az útdíjak elkerülése funkciót.

(Januárban meg majd vegyél egy pest megyei matricát. Bőven megéri azt az 5000 forintot.)

2017. nov. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azért bizakodok, de én is úgy tudom 15 000 nem több
2017. nov. 24. 13:06
 6/8 anonim ***** válasza:

1 hónapja én is rámentem matrica nélkül a pályára, de nem lett semmi. Egy gagyi GPS volt az ismerős kezében, az alapján mentünk, kb 10 métert késett a helymeghatározása...

Remélhetőleg ezt még elnézi a pályakezelőség, hogy nem notórius pályahasználók bombázzák az ország költségvetését, csak valami gagyi szar ráviszi őket a pályára.

2017. nov. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem, nem több!! az tuti.
2017. nov. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb is felkeveredsz az autópályára akkor van lehetőséged online vagy sms-ben is matrica vásárlásra.
2017. nov. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!