Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek kapok-e büntetést...

Szerintetek kapok-e büntetést a rendőrségtől?

Figyelt kérdés

Szegeden este vezettem egy olyan utcán, ahol nem sok rendőr szokott lenni. Állt egy autó az út szélén, nem akartam megállni és megvárni a szembejövőt, mert még elég messze volt, de feltartani sem akartam, ezért gyorsítottam és olyan 60 km/h-val kikerültem az út szélén álló autót. Mikor a közelembe ért a szembejövő autó megláttam, hogy egy régi vámos zöld színű rendőrautó (kombi). Több hibát is elkövettem. Nem indexeltem mikor kikerültem a parkoló autót, de nem vagyok biztos abban, hogy átléptem a felezőt (nem volt záróvonal), de ha át is léptem legfeljebb a bal kerekekkel. A másik hiba, hogy mivel gyorsítottam így a megengedett 50 km/h helyett nagyjából 60 km/h-val mentem. Szerintetek ezek a zöld rendőrautók fel vannak szerelve olyan kamerával ami menet közben tudja mérni a sebességet? Ha igen, akkor szerintetek megbüntetnek utólag vagy csak ha megállítanak? Illetve azért megbüntethetnek, hogy kikerültem egy autót és esetleg kicsit átmentem a másik sávba?

Kérlek mondjátok el, hogy ti mit gondoltok, mert karácsonykor pont egy nem várt kiadás lenne még ez is! Előre is köszi!



2017. dec. 20. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem lesz gond. Kellemes ünnepeket :)
2017. dec. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 .,,.,,.,, ***** válasza:
85%
Nem fogsz semmilyen büntetést kapni, nem érdekli a rendőröket az ilyen apróságok
2017. dec. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 D. Brasco ***** válasza:
81%
Nem picit es feleslegesen túl aggódod a dolgokat....
2017. dec. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezért büntetni akarnának, akkor ötvenszeres állomány legalább kellene.
2017. dec. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha meg akartak volna büntetni, levillognak, utánad mentek volna szirénázva.
2017. dec. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Megállított volna ha meg akar bünteni. :)
2017. dec. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most megnyugtattatok! :) Egyébként igen, valószínűleg túlaggódom a dolgot, de rettentően frusztrál, hogy 99%-ban mindent betartok, és pont ilyenkor jön szembe egy rendőrautó. Murphy...
2017. dec. 20. 15:11
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Ha ilyesmivel foglalkoznának, akkor nem lenne idejük a giroszosnál ácsorogni órákig. Ne fossál.
2017. dec. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy van aki ilyeneken stresszel. Aztán csodálkozunk, hogy mindenki beteg.
2017. dec. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem állított meg, nem is tud megbüntetni. 50 helyett 60 csak helyszíni bírságot ér, de mozgó autóból egyébként nincs sebességmérés, nem lenne hiteles.
2017. dec. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!