Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » C kategóriás jogosítvány...

C kategóriás jogosítvány letétele pótóra nélkül lehetséges?

Figyelt kérdés
200.000 Ft a jogosítvány a vizsgadíjjal együtt, de nem sok kedvem lenne pórórára költeni, meg még rászámolok legalább 10-20 ezret az esetleges bukásokra, ha bekövetkezne legyen miből fizetni.

2017. dec. 21. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem anno sikerült :)
2017. dec. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem is. Simán. 18-19evesen mentem, nem volt meg ket eves a b jogsim. Nem nehezebb annyival, en meg élveztem is 😀
2017. dec. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom te hol tanulsz, de én Debrecenben csináltam 150e ftból kijött minden, pótóra nélkül.
2017. dec. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én megbuktam forgalmin sajnos, jan 8.-an lesz a kövi vizsgám. De meglehet szerintem, viszont ne teljessen friss B-s jogaival kezd legalábbis nekem most 1 éves a B és azért a tapasztalt néha hiányzik.
2017. dec. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Távoktatással 170.000 lenne + rájön a összes vizsga díj 32.700 Ft, de ebbe az autós suliba ennyi és lehet drága, de megbízhatóak és náluk tettem még le a B-t korábban és szintén átmentem mindenből elsőre csak azért kérdeztem, és sajnos nincs sok rutinom, mert nincs autóm arra meg nem szeretnék költeni, mert másra kell a pénz, de hát egyszer úgy is meg kell próbálni meg végül is teher autót élmény vezetni :)
2017. dec. 22. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!