Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csak én félek autózni?

Csak én félek autózni?

Figyelt kérdés
Mindegy ki mellett ülök, vagy kinek az autójában, félek autóban ülni. Igazából szimplán csak azért mert az autót kicsinek érzem, túl " sebezhető ", ha buszon vagy vonaton utazom nincs semmi gond, ott megnyugtat, hogy " mi vagyunk az nagyobbak ", tehát nem igen tehát bennünk kárt sok minden. Autóban viszont mindig parázom, ha előzésre kerül a sor azt utálom a legjobban. Az a baj nem tudok vele mit csinálni, egyszerűen ez bennem van. :( Jogsit nem is tervezek, bár lányként talán ez nem is hátrány.

2018. jan. 10. 01:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vannak mások is, azonban a többségnek nem okoz gondot minden nap kocsiba ülni.

Sőt pl. nekem hiányzik is, amikor már több napja nem ültem autóban.


"Jogsit nem is tervezek, bár lányként talán ez nem is hátrány."

Miért ne lenne hátrány? A lányoknak jár alanyi jogon a személyi sofőr vagy mi?

Ugyanazokról a lehetőségekről mondasz le, mint egy fiú, aki nem akar jogsit.

2018. jan. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, csak fiúknál úgymond " elvárás " hogy vezessen és legyen autója, míg nálunk azért nem néznek annyira furán arra akinek nincs. :)
2018. jan. 10. 02:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem benned van a hiba. Az látható, hogy milyen sokan vezetnek. Az viszont nem, hogy több millió nem vezet, mert nem mer, vagy hidegen hagyja.


Vidéki rokonok jöttek látogatóba(Budafokra) Néhány helyre szerettek volna elmenni, kérdezték a buszos lehetőséget...szó sem lehet róla, menjünk a kocsimmal.


Budafokról Árpádföldre kérték az első utat..A Hungárián középen mentem, tőlem jobbra és balra egy-egy nagy kamion..mindkettőnek óriási kerekei még nagyobbnak látszottak a lapos sportkocsiból..hó fehérek lettek, mert mi van, ha valamelyik átjön a sávunkba? semmi...


azt hallottam vissza később, hogy a pesti rokonok nem normálisak, mert mennek mint a barom..nekem fel sem tűnt.

2018. jan. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amióta megvan a jogsim és napi szinten vezetek azóta érzem magam rosszul más mellett.


Mindig van valami amit én máshogy csinálnék, úgy rászólnék, de mindenki úgy vezet ahogy akar, én se szeretem ha beleszólnak hogy vezetek.


2 barátom van akik mellett nem érzem magam kellemetlenül. Nem tudom miért. De anyukám mellett, aki már vagy 15 éve vezet, mellette nem olyan jó. Furcsa ez.

2018. jan. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretek autóban ülni. Igaz,hogy apum nagyon jól vezet,szóval véletlenül sem félek vagy ilyesmi. Viszont attól,hogy én vezessek,már jobban parázok(ráadásul én fiú vagyok). Szerintem amúgy nem vagy ezzel egyedül. Szerintem,ha nem lesz jogsid,az jobb,mintha a személyedben egy nagyon félős,bizonytalan,előzni nem merő sofőr kerül ki az utakra.
2018. jan. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40 éve vezetek Kifejezetten rühellek viszont más mellett ülni.
2018. jan. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!