Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 2017 nyarán autópálya matricát...

2017 nyarán autópálya matricát vásároltam mobilvásárlás alkalmazással. A postaládából ma vettem ki egy fiz. Felsz. Levelet 120e Ft teljesítését követelik (2 kamera észlelt ematrica hiányt). Fizetnem kell?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy visszakerestem, mi lehet a baj, és A felségjelzéssel lett megvéve H helyett. 15e Ft-os büntetést nem is kaptam 30 napos fizetési határidővel egyik kamera ellenőrzés után sem.

A Pest megyei matricát is A jelzéssel használom hónapok óta, most látom.

Ilyenkor mit tudok tenni? Tényleg be kell fizetnem a 120.000 forintot? Már hívtam az útdíjkezelőt, de hétvégén nincs ügyfélszolgálat.


2018. jan. 13. 16:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tenykeg be kell fizetni. Valoszinuleg eddig kerestek Ausztriaban, aztan mivel nem lett meg, visszajott es megtalaltak vele.
2018. jan. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
15.000 forintos büntetést akkor miért nem kaptam, ha a rendszám alapján nem volt érvényes autópálya matricám?
2018. jan. 13. 16:56
 3/14 anonim ***** válasza:

Ezzekel a kérdésekkel fáradj be a legközelebbi NÚSZ irodába, ott segítenek és lehet a pótdíjazás mértéke is csökken.


[link]

2018. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kérj részlet fizetést
2018. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Így van. Ők kikeresik neked hogy küldtek-e ajánlott levelet, mert annak nyoma van. Ha küldtek de nem vetted át akkor fizetned kell...
2018. jan. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ajánlott levél értesítőt sem kaptam. Ez sem ajánlott levélként érkezett!
2018. jan. 14. 11:58
 7/14 anonim ***** válasza:
Az első felszólítás ajánlva megy mert különben nem tudnák bizonyítani és neked nem kéne fizetned :)
2018. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, érthető és jogos is, de én akkor sem kaptam semmilyen értesítőt. Az a baj, hogy ezt sehogy sem tudom bizonyítani. Mondhatják, hogy csak letagadom. Létezhet olyan, hogy a postás nem ír értesítőt, ha nem talál itthon, hanem visszaküldik a levelet olyan indokkal, hogy nem vettem át?
2018. jan. 14. 16:38
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne ezeken a hülyeségeken pörögj már, hanem menj be az ügyfélszolgálatra :D
2018. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Azért pörgök rajta, mert idegesít, és hétvége lévén mást nem tudok tenni jelenleg. Természetesen holnap már nem itt fogok alkalmatlankodni.

Köszönöm a válaszokat. 🙂

2018. jan. 14. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!