Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Érdemes új kresz tankönyvet...

Érdemes új kresz tankönyvet vennem?

Figyelt kérdés
Holnapután kezdem a kresz tanfolyamot, és osztálytársamtól kölcsönkértem a könyvét, amit körülbelül két éve vett. Elég, ha abból tanulok, vagy meg kéne vennem az újat? Azon is gondolkodtam, hogy valószínű, elég, ha online tanulok.

2018. jan. 15. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Tavaly E-learning-en keresztül csináltam a D kategóriát.Utóljára Kresz könyv '95-ben volt a kezemben amikor E kategóriából vizsgáztam.Nekem nem kellett könyv.Igaz '93 óta napi szinten vezettem, főleg teherautót...
2018. jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen jó, hogy trendi lett a tanulásról azt is lebeszélni, akiben még egyáltalán felmerül, hogy tanulni kellene...


Lehet tanulni régebbi KRESZ könyvből, nem változnak minden évben a szabályok, sőt a változások is apró módosításokat jelentenek, amelyeket külön meg kell tanulni, ha régi a könyv.

[link]

Az, hogy interneten tanul valaki, vagy könyvből, ma már mellékes, de a tesztlapok kitöltögetése nem tanulás, azok ellenőrzésre való kiegészítők, amelyek nagyban segítik a vizsgára felkészülést.

Nem azért kell tanulni, hogy sikerüljön a KRESZ vizsga, ami nevetségesen könnyű, engedékeny, 10 hibaponttal még nincs bukás, a lényege majd a gyakorlat során lesz, amikor gondolkodási idő nélkül tudni kell, hogy ott, az adott pillanatban mit lehet tenni szabályosan, forgalmi vizsgán egyetlen szabálytalanságért megbuktathatnak.

2018. jan. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. 2010 óta nem volt lényeges változás a kreszben.
2018. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!