Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » C kategóriás jogosítvány...

C kategóriás jogosítvány elméleti vizsgáira hogyan lehet eredményesen felkészülni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elsőre megbuktam az elméleti vizsgákon, egyedül munkavédelemből sikerült átmennem, másik 2 vizsga tele volt teljesen ismeretlen kérdésekkel. Ilyen internetes tanfolyamon tanultam az elméletet, rengeteget gyakoroltam is a teszteket, de sajnos nem találkozok az összes kérdéssel.Tudnátok valami jó és biztos megoldást, hogy rendesen.fel tudjak készülni? Köszönöm szépen előre is.

2018. jan. 16. 06:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Tankönyv.

A vizsgán a szabályok ismeretében kellene tudni a kérdésekre a választ, az nem mentség, hogy a gyakorlásokon bizonyos kérdésekre megtanulod a válaszokat, de az "új" kérdésekre nem tudsz helyesen felelni.

A vizsgán a teljes adatbázis 11ezer kérdésből áll, a gyakorlásra csak egy részét adják ki.

A tankönyvekben ott van a teljes tananyag.

2018. jan. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát az ciki, hogy kresszből is megbuktál, ugy hogy már van vezetési tapasztalatod. Igazából ha megtanultad a tanfolyamot, akkor hogy lehetett ismeretlen? Csak úgy lehet ismeretlen, ha nem is tanultál, csak átnyomkodtad....

Kicsit ciki...

2018. jan. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ismeretlen kérdés? Ha megtanulod amit kell, akkor adhatnak bármilyen kérdést, nem a kérdéseket kell megtanulni. Egyszerüen meg kell tanulni, mindent. Szerkezetnél segithet, ha elolvasgatod a bü tételeket is, igy kicsit jobban megfogod érteni, h melyik alkatrész mire jó, és nem lesz olyan, h nem érted a kérdést, se a választ, még akkor se ha az adott választ megjegyezted és jó
2018. jan. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hasznald az etitan rendszert www.etitan.hu

kerj az iskolatol lehet venni benne van a muszaki is meg a kresz munkavedelem is.


a konyvet felejtsetek el noncsenek benne a hatosagi vizsgakerdesek.


A BE CE DE TR páv 1 2 van nekem higyjetek el en is megbiktam otthon nyakatekert kerdesek vannak egy kep alatt 56 foggalmazas. Mostani kreez nagOn nehez :)

2018. jan. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aha... nagyon nehéz... annak, aki nem a szabályok megtanulására törekszik, hanem a kérdéseket magolja.

Persze, hogy gond, ha egy olyan kérdésre kell felelni, amivel még nem találkozott a tesztek során, a szabályt meg nem tudja, nincs meg a kulcs a válaszhoz.


Különböző módon lehet tanulni a KRESZ-t, vannak, akik a tesztelésekből is fel tudják építeni a megfelelő szabály ismeretet, másoknak szükség van magyarázó tananyagra.

A KRESZ semmivel sem nehezebb, mint 3 éve volt, csak modtanság már a vizsgán is azt próbálják szűrni, hogy a vizsgázó ismeri-e a szabályokat, vagy csak bemagolt kérdésekre tud felelni.

Nem véletlen az sem, hogy a vizsga kérdések csak egy részét adták ki a gyakorláshoz, tanulni nem a tesztek töltögetéséből kell(ene).

A tíz lehetséges hibapont miatt a vizsga egyáltalán nem szigorú, akár az összes műszaki kérdést el lehet hibázni, ha a KRESZ-t tudja a vizsgázó.

2018. jan. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem veled egyet mert ami a kreszbe le van írva és ha én úgy közlekednék már régen halott ember lennék . :D


Utasokat szállítok trolival és busszal is... ez az egész kresz ami nálunk van egy kalap sz@rt nem ér az 1975 ös rendeletet toldozgatják foltozgatják... Semmi értelme nincs..


Kérdezlek én téged autóbuszmegállóhelyet hogyan kell szabadon hagyni? A tábla előtt 15 méter utána 5méter..


Egy csuklós busz 19 méter hosszú .. tessék hogyan is van akkor a szabályzás?


Annyi luk van rajta mint az állat.. azt viszont meg jegyzem, hogy aki írta a kreszt annak nincs jogosítványa sem.. Csak a körasztal mögött pár "okos ember" össze ül és írnak ilyen olyan marhaságokat , aztán tartsd be...


közel 20 éve van hivatásos jogosítványom egy balesetem sem volt soha.. és egy büntetésem sem.. igaz hogy a szabályokat csak részben tartom be.. Ezért mondtam hogy sok értelme nincs az elméletnek.. Aki kikerül annak résel kell lennie, és a h****k marhaságait kell kivédeni előre látással.. :))


Semmit nem ér az új szigorítás de akinek kell a tananyag át tudom küldeni a kérdéseket lehet bogarászni ! :)

2018. jan. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!