Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ausztriában 1 törött féderlap...

Csawargo- kérdése:

Ausztriában 1 törött féderlap miatt elvették a kishaszonjárművem rendszámát és forgalmiát. Mi a tennivaló? állítólag postázzák, Trélerrel haza hoztuk de semmit nem tudok hogy hol a papírja:- ( ha valaki tud segíteni szívesen megírom a részleteket.

Figyelt kérdés
2018. jan. 19. 17:24
 1/7 A kérdező kommentje:
elég kacifántos a történet és minden megadott telefonszámról igazából leráznak,állítólag postázzák a magyar nagykövetségre de ott sem tud senki semmit mondani a kisbusz lételemem,kellene használnom. Vagy nagyon okos tanácsra lenne szükségem vagy valakire aki ilyen ügyekkel tud foglalkozni akár anyagi szolgáltatás ellenében is
2018. jan. 19. 17:29
 2/7 anonim ***** válasza:
Ú bazz. ennyire átvizsgálják? A kérdésre sajnos nem tudok válaszolni, már évek óta nem merek Ausztriába saját autóval menni pont emiatt, pedig kifejezetten jó állapotú de régi autóm van.
2018. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2009-es évjárat fiat ducato maxi jet friss műszakival,kifogástalan állapotban...valószínű kifele menet repedhetett át 1 féderlap--241e ft ba volt a haza trélerezés azzal az igérettel hogy ha azzal hozzuk el a kocsit akkor ha feltettük rá vissza adják a papírokat,mire kiért a tréler már hallani sem akartak róla sőt elhajtottak a búsba...adtak 1 számot kinél érdeklődjünk..na azok is elküldenek mondván hogy majd küldik a magyar nagykövetségnek...azok is elhajtanak,mondván hogy ők majd valamikor küldik a belügyminisztériumnak..ők elküldenek hogy majd átadják a közlekedési hatóságnak....de állítólag még ez sem elég hanem külön szálon van kint ellenem 1 közúti veszélyeztetés miatti feljelentés is...röviden ennyi
2018. jan. 19. 19:02
 4/7 A kérdező kommentje:
ja és pluszba még volt 350 eur helyszíni bírság túlsúly miatt amit ugyancsak elég furának találok ugyanis 1112kg árú volt bepakolva,mérlegelve olyan kisbuszba amibe 1480kg-ot pakolhatok.(de ez a rész igazából hidegen is hagyna ha a papírjaim valahogy előkerülnének)
2018. jan. 19. 19:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Majd postázzák, ha azt mondták hogy postázzák. A büntetéseket házhoz küldik a papírokat szerintem okmányirodán keresztül.

Az ellenőrzést meg szigorúan veszik, ha törött volt a laprugó ház törött volt, ez van.

2018. jan. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha azt mondták hát postázzák...értem. Azt is mondták hogy reggel kihozzák oda ahol trélerre rakjuk a kocsit és ott átadják. Aztán meg azt hogy ott ugyan nem. Viszont majd ha a welsi rendőrég megküldi a helyi járási hivatalnak vagy minek (amihez telefonszámot is kaptam) majd ott akár felvehetem pár nap múlva. Aztán azt hogy ott sem. A """ majd postázzák""" elég tág fogalom.Én pedig ebből az autóból élek,élnék meg.
2018. jan. 21. 05:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Én egyszer fizettem a helyszínit Karintiában, majd levélben 2+ hónapra jött meg a három oldalas határozat. Gondolom ez most nem dob fel :D

Reméljük a forgalmi küldése gyorsabban megy (az olaszok által elvett okmányok hazajutása van amikor majd három hónapot igényel).

2018. jan. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!