Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülne egy mtz550...

Mennyibe kerülne egy mtz550 festése?

Figyelt kérdés

Sziasztok, olyan kérdésem lenne, hogy mennyibe kerülne egy mtz550 lefestése munkadíjjal?

Már régóta gondolkozok, hogy le kellene festeni mert már eléggé kopott. Most elhatároztam magam. Ki mennyit fizetett a festésért?



#piros #festés #MTZ Belarusz
2018. febr. 3. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ.Csak festeni kell ,vagy megtakarítani is. Maga a takarítás festés alá,simán lehet 25-30e ft is.Milyen festékkel ,lehet 1L ára 3,5e is ,de 6-8e is. A fújás 20-tól fölfelé.
2018. febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Kb mennyi lenne?

80.000-100.000ft közt?

2018. febr. 3. 15:44
 3/12 anonim ***** válasza:

Harmincezer a kompresszor, nyolcezer egy jobb fajta barkácsáruházas festőpisztoly, tízezer a festék, eldobható kezeslábas, maszk, kesztyű háromezer forint.

Ha traktorod van, akkor biztosan van hátsó udvarod is. Hajrá!

2018. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont, egy ilyen ócskavas többet nem is nagyon ér.

Egyébként meg attól függ milyen állapotban van, mennyit kell rozsdátlanítani, alapozni, takarítani, kereket ki szedi le, stb stb. Kérj ajánlatot 2-3 festőtől a környéken

2018. febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az az ócskavas lehet,hogy többet ér mint a te autód ! Alsó hangon is 1,2 mill. De nagyon könnyen 1,5-2 mil közt ! Egy új MTZ 7,5-8 millió ft ! BOCSIKA ha nem tudtad !
2018. febr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Először is, nem ócska vasak, nem azért mert rosszul esett, higy leócskavasazzák a gépemet, hanem mert ezekbe benne van az anyag. Nem úgy mint a mostani John Derok, szomszéd mtz is 1984 es kiadású és még bontatlan a motorja, nem rossz indulatból mondom, hanem csak egy megjegyzés, remélem nem bántottalak meg.

Véletlen sem rozsdás inkább csak a gyári festéket kellene lecsiszolni és utánna festeni.

Épp ezért nem én akarom megcsinálni, ha már egyszer meg van a festék akkor ne egy két évig tartson, aki ért hozzá az tudja, hogy mit kell csinálni, csak az árfolyammal nem vagyok tisztába ezért kérdeztem.

Mindenkinek jár a zöld pacsi, köszönöm mindenkinek!

Minden jót!

2018. febr. 3. 19:29
 7/12 A kérdező kommentje:
Az 5.nél van a pont, úgy látom van köztünk igazi traktoros is! Köszönöm :D
2018. febr. 3. 19:31
 8/12 anonim ***** válasza:

5. Az én autóm 3,5 millió piaci értékű jelenleg, új ára 10 millió körül volt amikor kiadták (második tulajdonos vagyok)

Itthon Massey Ferguson és és Case IH van jelenleg, előbbinek 8 számjegyű az értéke, utóbbinak 7. Volt MTZ, nem is egy... Van tapasztalatom vele.


Kérdező, nem sértődök én meg, de ezt a benne van az anyag, meg bontatlan motor témát hagyjuk. Lehet, hogy 5 ha-on pröttyög vele és a hengerfejtömítés csere nem minősöl motorbontásnak (MTZ-seknek vannak ilyen becsípődései, hogy bizonyos hibák annyira természetesek, hogy nem is tekintik hibának), de a többi része széthullott már ezerszer. Egyébként nagyapámnak most is 550E-je van, nem keveset dolgoztam azzal is...

2018. febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az az 5. az 1-ö is !
2018. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem is vettem észre, most már látom az 5. és a 9. is az első, bocsánat, és köszönöm! ;)
2018. febr. 3. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!