Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi értelme van autópályán és...

Mi értelme van autópályán és autóúton a motorosokra sebességkorlátozást kiszabni?

Figyelt kérdés

Úgysem tartják be.

Én 140-150-el közlekedem rajta autóval, de akárhányszor motorossal találkoztam, mind leelőzött.

Nekem még nem volt szerencsém motorost látni amint 160-180 alatt közlekedne rajta.


2018. febr. 5. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi értelme van az emberölésért börtönbüntetést adni?


Vannak akik, akik úgyis gyilkolni fognak.

2018. febr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A szabályokat azért hozza egy-egy közösség, hogy segítse kommunikálni a többség elvárásait az egyén magatartásával kapcsolatosan. Mindig is vannak, akik ezeket a szabályokat nem tartják be és vállalják ennek következményeit, már amennyiben azok előre láthatók.


Jelen esetben a motorosok egy látványos kisebbsége szårik magasról a többség által elfogadott szabályra, cserébe vállalják azt, hogy lehet, egy kevésbé rutinos autós nem fogja jól felmérni a sebességkülönbséget és úgy vált sávot, hogy abba a motoros sajnos belehal. Kevésbé durva esetben pedig egy vaskosabb pénzbüntetés a következmény.

2018. febr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
"Én 140-150-el közlekedem rajta autóval" Tehát te sem tartod be a sebességkorlátozást. Akkor meg mire is ez a nagy rácsodálkozás?
2018. febr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 D. Brasco ***** válasza:
100%
Te ugyanaz a kretén vagy akinek valamelyik nap meg a stop táblákkal volt baja?!
2018. febr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 Mert te még soha nem mentél pályán 140-el. Ennyire ne legyél már álszent. Arról nem is beszélve, hogy az olyan, mintha 135-el mennék, mert csal az óra.



Láttam egy Magyarország táblát, amelyen megvolt jelölve az autópálya, autóút, stb.. és egymás alatt az autó, motor, ill. Utánfutóval ábrázolt gépkocsi. Ilyen táblázat szerűen. És amikor megláttam a motor jelét, mellette a 130-at, kicsit felnevettem. Elgondolkodtam rajta, hogy ki tartja be...senki

2018. febr. 5. 14:58
 6/6 anonim ***** válasza:

"Mert te még soha nem mentél pályán 140-el. Ennyire ne legyél már álszent. Arról nem is beszélve, hogy az olyan, mintha 135-el mennék, mert csal az óra. "


Ennyire ne legyél már álszent. Te még soha nem mentél 160-al? Arról nem is beszélve, hogy az olyan, mintha 150-el mennék, mert csal az óra.


Na kb ilyen a kérdésed.

2018. febr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!