Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgán ti hány...

Forgalmi vizsgán ti hány vizsgalapból húztatok?

Figyelt kérdés
Nekem mindig kettőt vagy hármat hozott a vizsgabiztos, és az se kizárt hogy mindegyiken ugyanaz volt, szóval már előre el volt döntve hogy melyik útvonalon megyek. Gondolom ez így teljesen szabályszerűtlen.

2018. febr. 14. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen általános szokás, hogy nem rakják a vizsgázó elé az összes lehetséges útvonalat.

Nem is érdemes ezen háborogni, a vizsgalapon egy szám jelöli az utvonalat, amitől akár el is lehet térni, lényegében a vizsgabiztosra van bízva merre akar menni.

Egyébként, amikor én vizsgáztam, három vizsgalapot tartott elém a vb, és a kihúzott vizsga útvonalról elég messze letértünk, mert a vizsgabiztosnak arra volt dolga.

Nem háborogtam rajta, mert ezzel együtt rendes fazon volt, még segitett is.

Amikor kiszállt az autóból (no az a szabálytalan egyébként) kettesben maradtunk az oktatóval, aki mondta, hogy melyik lenne a kihúzott útvonal, ha esetleg arra mennénk tovább - nem arra mentünk.

Nem is értem egyesek miért gondolják, hogy a vizsga útvonalakat be lehet gyakorolni, azokon menetrendszerüen haladva könnyebb a vizsga.

Nincsenek fix útvonalak, ugyanazon számú útvonalon tíz vizsgabiztos ezer felé kérhet kitérőket, az egyikkel balról érkezhetsz a kijelölt csomóponthoz, a másikkal jobbról, az egyik lakótelepre irányit be, a másik bevásárló központhoz - és még el sem térnek a kijelölt útvonaltól.

2018. febr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Engemet a forgalmi vizsgán majdnem meghúzott, mert le akartam térni jobbra.

Ordítozott, majdnem kib*szott a kocsiból.

2018. febr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem az összesből húztam, jó sok volt. De egyik ismerősöm mondta, hogy ő csak 4-5 darabból.
2018. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 6 lapból húztam. Aztán egy teljesen más útvonalon mentünk, a vizsgabiztos kétszer ki is szállt mert dolga van. Rendesen be voltam rezelve, mert 80%-án az útnak nemhogy gyakorlat közben, de még életemben nem jártam. Nem tudom, hogy egységes-e az országban, meg valószínűleg a város nagyságától is függ hány útvonal, ezzel együtt vizsgalap van. Gondolom én.
2018. febr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hovarju ***** válasza:
100%

Vizsgabiztostól függ. Én például nem húztam tételt.

Nekem feltett néhány kérdést és a válaszaimból döntötte el, hogy merre fogunk menni.

"a, b, vagy C", 1,2,3?", "C vagy D"?

Ilyen kérdései voltak. A válaszaim után megmondta merre fogunk menni, majd útközben az oktatóval megbeszélte, hogy mégsem arra megyünk, mert azon az úton dugó van.

2018. febr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!