Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire ciki pl. Szegeden...

Mennyire ciki pl. Szegeden vagy egy nagyobb városban rollerrel közlekedni? Sok időt spórolnék és mivel vonattal járok naponta az egyetemre rengeteg időt spórolnék meg. Csak szerintem furán néznének rám.

Figyelt kérdés
2018. febr. 17. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pesten nagyon sokan járnak rollerrel. Kicsivel-naggyal-minden félével.
2018. febr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki.
2018. febr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Bár azt még hozzá tenném h 23 sőt lassan 24 leszek. Na de amúgy inkább nézzenek furán mint hogy elkéssek meg ilyenek.
2018. febr. 17. 20:43
 4/9 anonim ***** válasza:

Jéééézusom...itt Budán meglett nagymamák száguldoznak reggel-délután az unokával az oviba és vissza...az igaz, hogy elektromos rollerrel, de az oviig, meg vissza pont jó, megy mint a vihar. A metrón ott van a gimisek-egyetemisták mellett a szétstrapált roller(eredetileg világmárkák)..úgyhogy csak bátran..lobogó hajjal, hadd menjen...


nem furán, hanem irigykedve néznek rád...jobb, ha tőlem tudod..

Ja, az elektromos az igazi világszám...

2018. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi. Hát sajnos elektromosra nem nagyon futná.. múltkor néztem az árakat és kb egy fél használt 5-6 éves Renault Megane árában mennek :D

Mondjuk hajat kellene növesztenem hozzá de értelek..:D Amúgy meg ha azt nézzük hogy egy héten lesz hogy kétszer kell hajnal 3kor indulnom talán energiám sem lesz arra hogy másokkal foglalkozzak :D főleg hogy hasznos dolog.

2018. febr. 17. 20:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy itt a Műszakin némelyik tanár csakis rollerrel jön-megy(ha hiszed, ha nem, szolgálati Tesla)
2018. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, miről beszélsz...ma néztem a budaörsi osanban zsír új elektromost, 120..de ha akcióznak valahol, akkor 60-ér is van..


a kérdés arról szólt, hogy nem ciki-e? nem ciki.

2018. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
beírtam a keresőbe erre 800-1.2m körül láttam de akkor rossz oldalt néztem :D
2018. febr. 17. 21:04
 9/9 anonim ***** válasza:
most menő a roller. a bicikli után mégegy újrafelfedezett közlekedési eszköz
2018. febr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!