Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kamionosok most kint a 45ös...

Kamionosok most kint a 45ös pihenőt hol, hogyan lehet eltölteni? Hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Behozták ugye hogy kamionban nem lehet

2018. febr. 23. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem behozták, hanem megtanultak olvasni. 2006-os rendelet...

Megoldjuk, ahogy eddig is. Kártya kivesz, napközben biciklizés, turistáskodás, relax, estére hazamegyek a kocsihoz a saját cókmókomra vigyázni.

2018. febr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kártyakivételtől még nem lesz igazolás a 45 ről.
2018. febr. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

de a waberersnel igy van hogy ki kell venni, nekem is ezt mondtak pedig hulyeseg, de ha nem veszed ki es ugy buntetnek meg akk nem fizetik ki :D


Am meg ugy ahogy eddig, senkit nem fognak szallodaba vinni, ezt mindenki tudja de amig el ez a szabaly addig rohadt jo urugy egy valag penz bezsebelesere...

2018. febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jó, ez a szállodás dolog teljesen lehetetlen és életszerűtlen, szerintem senki sem gondolja ezt komolyan, még a jogalkotók sem.

Amúgy miért ne lenne okés a kártya kivétele? Ha tegyük fel, tényleg hazamennél hétvégén, akkor is kiveszed a kártyád a kamionból, nem? És akkor is meglesz a 45 órád, hiszen a káryán nem lesz semmilyen tevékenység.

2018. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha bent a kártya, akkor a soför is bent van a kocsiban. Ezért kell kivenni. Ellenörzéskor az orrod elé tol egy jegyzökönyvet, amelyen -bármely nyelven-nyilatkozol, hogy hogyan ütötted el azt az idöt. Elmondhatod pl., hogy túráztál a közeli szennyvízülepítöhöz. Ha bent volt a kártya, fölösleges is tovább erölködni...
2018. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Olyan cégnél kell dolgozni, aki hazahoz a 45. Pihenőre ... problema megoldva...
2018. febr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Okoska is megjött, az "olyan" cégével.

Én nem úniózom, és nem indulok úgy fuvarba, hogy ne legyen előtte meg a 45-ösöm, de pl. múlt hétvégén is ott álltam majd' 70 órát Alicanténál, mert ha gyűjtővel az egyik lerakó megszivat, akkor borul az összes többi, és buktam az exportot is. És 2-3 havonta becsúszik egy ilyen.

2018. febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm a megszólítast, gondolom Te vagy a koszos talpú, pöffeteg ge▪ci, aki mindehol csak megjátsza magát.... akit mindenki messzire kikerül a parkolóban is...

Én pont lexarlak titeket "nagy kamionosokat".... világ lúzerei a fajtád...

2018. febr. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha kiveszem a kártyát, érkezési ország D.Két nap múlva indulási ország D.

Km kettő között nulla. Ha túrázok a közeli ganajtisztítóba akkor ott is alszok ugye. Nem a fülkébe. Vagy azt mondom neki hogy sétáltam a pályán teljesen szabályosan, hogy bárhová is eljussak. Vagy kimentem aludni az erdőbe, a pálya mellett. Lényeg a lényeg hogy bizonyítani neked kell. Hogy nem ott töltötted.

2018. febr. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Belga, francia pályán nem veszünk ki 45 - öt. Németeknél meg általában partner cég telephelyén, tartálymosóknál, van ahol van bérelt helyünk és ott.


Amúgy beleszarok, büntessen meg, mindenki tudja - még a rendőrök is, hogy ez baromság. A pihenő a szabadidőm, és a szabad időben ott vagyok, ahol akarok.


Hazahozni nem tud, külföldi cég, ritka a magyar fuvar, de szükségtelen is, 20 nap meló, 10 nap itthon rendszerben dolgozom.

2018. márc. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!