Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Valakinek van már tapasztalata...

Valakinek van már tapasztalata Dávid Levente oktatóval? Nyíregyháza, Rutin Autóiskola

Figyelt kérdés
Azért kérdezném ,mert sajna sok rossz tapasztalatot hallok az oktatókról pl nem tartják be az időt vagy nem akarnak felvinni autópályára. Szóval hogyha akadna valaki ,aki Nyíregyházán pont nála tanult volna és elmondaná a tapasztalatát megköszönném !!
2018. márc. 7. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Autópályára ritka aki felvisz, azt az oktatót meg kell fizetni (nem 2-3ezres óra díjak 4-5)

Én 4800as oradíjba tanultam, 31 orát vettem (vizsga előtt 45perc) 160at fizettem, elsőre sikerült. Novemberben vizsgáztam

2018. márc. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat sztem igy is eléggé meg vannak fizetve... De köszi a válaszod
2018. márc. 7. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Autópályán közlekedést egyszer megmutatják, általában a vizsga előtt... annyi elég is, a pályán valóban nincs értelme több órát eltölteni.

A legtöbbet tanulni bent a városban lehet, a tanulás alapja az, hogy sokfelé kell figyelni, nem pedig, hogy 120-al hajts a pályán.

Egy óra 45perc gyakorlást jelent, nem 60 percet, ahogy azt sokan gondolják.

2018. márc. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szabina11 válasza:
Nem tudom érdekel e még de a világ legjobb oktatója .Türelmes ,kedves nem orditozós oktató.Volt sajnos rossz tapasztalatom egy másik oktatóval így nekem volt egy oktatóváltásom és akkor mentem át Levihez.Én nagyon meg voltam vele elégedve csak ajánlani tudom.
2018. okt. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!